Moc nagród z nowym kontem (nawet 400 zł premii)

Santander Bank Polska przygotował kolejny pakiet promocji. Tym razem klienci mogą otrzymać nawet 880 zł łącznego bonusu, na co składa się w większości premia gotówkowa – 400 zł.

Oprócz niej promocja obejmuje e-karty do Biedronki o równowartości 100 zł, a dodatkowo także 8000 punktów w ramach programu Bezcenne Chwile. Aby otrzymać wszystkie premie, należy spełnić kilka warunków.

Co można zyskać?

Pierwszą akcją w ramach pakietu promocji jest „Moc nagród z nowym kontem„, która potrwa do 31 marca 2023 roku. Jej uczestnicy mogą otrzymać 300 zł w gotówce, a także kartę podarunkową 100 zł do wykorzystania w Biedronce.

W ramach programu poleceń, Santander oferuje aktualnym i nowym klientom dwie nagrody do wyboru.

Pierwszą z nich jest karta podarunkowa 80 zł do Biedronki, Zalando, RTV EURO AGD lub Decathlonu, natomiast druga to 4 bilety do kina z sieci Cinema City lub Helios.

Akcja „Punkty na start” jest z kolei realizowana w ramach programu Mastercard Bezcenne Chwile. W tym przypadku można otrzymać 8000 punktów, co odpowiada wartości 100 zł. Pula nagród jest ograniczona.

Dla posiadaczy Konta Jakie Chcę przygotowano dodatkowo premię 300 zł w ramach akcji moneyback.

Kto może skorzystać z promocji?

Kwota nagród w pakiecie promocji odpowiada łącznie równowartości 880 zł, które można uzyskać po spełnieniu określonych warunków.

Do akcji zaproszone są osoby pełnoletnie, które posiadają:

  • pełną zdolność do czynności prawnych,
  • polskie obywatelstwo,
  • polski dowód osobisty oraz miejsce zamieszkania na terytorium Polski.

Z udziału w promocjach wyklucza klienta posiadanie w Santanderze konta osobistego w okresie 1 marzec 2022 – 28 luty 2023. A także fakt założenia Konta Jakie Chce lub Konta Select po 1 kwietnia 2019 roku w dowolnej promocji.

W akcji „Moc nagród z nowym kontem” mogą natomiast brać udział wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek inne produkty Santandera – np. kartę kredytową czy rachunek firmowy.

Jak zdobyć nagrody?

Aby skorzystać z promocji, należy do 31 marca 2023 roku założyć Konto Jakie Chcę lub Konto Select wraz z dostępem do bankowości elektronicznej oraz kartą debetową.

Klient musi również podać numer telefonu i adres e-mail. A także wyrazić wszystkie zgody na kontakt w celach marketingowych drogą mailową i telefoniczną oraz przesyłanie korespondencji.

Do 10 kwietnia 2023 roku należy zawrzeć umowę podczas wizyty kuriera lub poprzez metodę weryfikacji „na selfie”.

Druga metoda pozwala na założenie i aktywację konta niemal natychmiast i w 100% online – https://bankradar.pl/konto-bankowe-przez-internet-od-zaraz/

Aby uzyskać dodatkowy bonus w ramach programu poleceń, wystarczy po otwarciu rachunku wpisać odpowiedni kod w rubryce dotyczącej tego programu.

W kwietniu 2023 roku należy wykonać minimum 3 płatności kartą w sklepie internetowym lub stacjonarnym. A także przynajmniej 3 razy zalogować się do aplikacji Santander mobile.

Premię 100 zł za otwarcie konta i aktywność otrzymasz najpóźniej do 31 marca 2023 roku.

Przez okres maja, czerwca i lipca należy zapewnić na rachunek wpływy o łącznej kwocie minimum 1000 zł.

W każdym z tych miesięcy należy minimum 3 razy wykonać płatność kartą w sklepie internetowym lub punkcie stacjonarnym oraz 3 razy zalogować się do aplikacji.

Premia gotówkowa 2000 zł dotrze na założony rachunek w banku Santander do 31 sierpnia 2023 roku.

Jak otrzymać dodatkowe bonusy?

W 2 miesiącach (sierpniu i wrześniu) należy spełnić warunki uprawniające do zdobycia karty podarunkowej 100 zł do Biedronki.

W tym przypadku należy ponownie wykonać minimum 3 transakcje kartą w sklepie internetowym lub stacjonarnym, a także dodatkowo:

  • zrealizować przynajmniej 3 przelewy w aplikacji: w PLN na rachunek obcy / na telefon Blik / do urzędu skarbowego, ZUS czy innego organu podatkowego.

Nagrodę w formie vouchera zakupowego bank prześle SMS-em lub przez wiadomość w e-bankowości do 31 października 2023 roku.

Aby uzyskać dodatkowo kartę podarunkową 80 zł lub 4 bilety do kina, należy założyć konto z kodem polecenia.

W tym przypadku wystarczy do końca miesiąca kolejnego po podpisaniu umowy zrealizować transakcję kartą na kwotę minimum 300 zł. Każdy posiadacz konta może polecać je innym użytkownikom, a tym samym otrzymywać kolejne premie.

Dla osób nieposiadających jeszcze karty zarejestrowanej w programie Bezcenne Chwile przygotowano 8000 punktów powitalnych, których wartość to 100 zł.

5/5 - 1 głosów
bankradar.pl