mKonto Intensive plus premia – edycja VIII

Bez zbędnego czekania mBank uruchomił kolejną promocję, która związana jest z mKontem Intensive.

Aktywni klienci mają szansę na zgarnięcie premii w wysokości 200 zł lub 350 zł, w zależności od tego jaką metodą otworzą rachunek. Oprócz tego otrzymać można jeszcze 120 zł za otwarcie eKonta Junior dla dziecka.

Kto może skorzystać z promocji?

Uprawnieni do skorzystania z promocji są nowi klienci posiadający pełną zdolność do czynności prawnych.

Dodatkowy warunek jest taki, aby uczestnik nie posiadał (również jako współposiadacz) rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego i/lub rachunku oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017 od 1 stycznia 2020 r.

Najnowsza promocja ”mKonto Intensive plus premia – edycja VIII” kończy się 22 sierpnia 2023 r.

Jak zdobyć premię?

Podstawowa nagroda w tej edycji promocji to 200 zł w gotówce za aktywne korzystanie z konta. Dodatkowo zdobyć można 150 zł za otwarcie rachunku z wykorzystaniem e-dowodu lub metodą ”na selfie”.

Poniżej przedstawiamy kroki jakie należy wykonać, aby zdobyć całościową premię. W pierwszej kolejności należy złożyć wniosek o otwarcie mKonta Intensive na stronie promocji do 22 sierpnia 2023 r. i zaznaczyć w nim oświadczenie o przystąpieniu do akcji specjalnej.

W celu zdobycia ekstra premii w kwocie 150 zł należy otworzyć konto używając do tego e-dowodu lub wybrać metodę ”na selfie”. Premia nie przysługuje klientom, którzy wybrali opcję z tradycyjnym podpisaniem umowy podczas wizyty kuriera.

Do 22 sierpnia 2023 r. należy także zawrzeć z mBankiem umowę o prowadzenie konta. Aby otrzymać 100 zł za szybki wpływ i transakcje należy:

  • w ciągu 7 dni kalendarzowych od dnia otwarcia mKonta Intensive zapewnić na nie jednorazowy wpływ w wysokości min. 1000 zł;
  • w miesiącu, w którym otwarto konto i/lub kolejnym wykonać przynajmniej 10 transakcji kartą lub Blikiem.

Premia w wysokości 100 zł za szybki wpływ i transakcje oraz 150 zł za otwarcie rachunku e-dowodem lub ”na selfie” wpłynie na mKonto Intensive do końca drugiego pełnego miesiąca następującego po tym, w którym rachunek został otwarty.

Aby uzyskać dodatkową premię należy w drugim i trzecim pełnym miesiącu kalendarzowym po tym, w którym otwarto konto:

  • zapewnić jednorazowy wpływ na kwotę min. 1000 zł;
  • wykonać min. 10 transakcji kartą lub Blikiem.

Za wykonanie tych zadań każdym miesiącu można otrzymać po 50 zł premii dodatkowej. Trafi ona na konto w miesiącu następnym po tym, w którym zostały spełnione warunki.

Świetną informacją jest to, że premie cząstkowe nie są od siebie uzależnione. Brak spełnienia warunków uzyskania jednej z nich nie przekreśla szansy na kolejną.

Wszystkie zdobyte nagrody są zwolnione z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Ekstra premia za eKonto Junior

Aby powiększyć swoją nagrodę o dodatkowe 120 zł należy założyć eKonto Junior dziecku, które ma mniej niż 13 lat.

Rachunek mBanku dla najmłodszych znajduje się w czołówce naszego rankingu – https://bankradar.pl/konto-dla-dziecka/

Trzeba pamiętać, że eKonto Junior należy założyć do końca pierwszego miesiąca następującego po tym, w którym otwarto mKonto Intensive. Tak jak w pozostałych przypadkach premia trafi na konto w kolejnym miesiącu.

Ważne informacje o promocji „mKonto Intensive plus premia – edycja VIII”

Aby wziąć udział w promocji należy założyć mKonto Intensive jako rachunek indywidualny. Wymagany przez bank wpływ na konto nie może pochodzić z innego naszego rachunku prowadzonego w mBanku.

Regulamin promocji uwzględnia jednak wpłaty gotówki w oddziałach i wpłatomatach. Jeśli chodzi o płatności kartą zaliczane są te wykonane plastikiem, telefonem oraz Blikiem (również zbliżeniowym).

Wykonana transakcja nie może zostać anulowana do 15. dnia kolejnego miesiąca. W czasie trwania promocji mKonto Intensive nie może zostać przekształcone w inny rachunek.

Nie wolno także dodać do niego współwłaściciela. W przeciwnym razie stracisz prawo do otrzymania nagrody.

Konto Intensive jest rachunkiem należącym do grupy premium. Oznacza to, że wiążą się z nim nieco wyższe opłaty, ale także większe przywileje.

Warto również rozważyć ofertę oszczędnościową banku a także program poleceń, w którym za skuteczne rekomendacje można otrzymać dodatkowy bonus. Jak widać warunki postawione przez organizatora nie należą do skomplikowanych.

Jedynym minusem może być konieczność liczenia transakcji tak, by w miesiącu wykonać ich 10. Klienci lubiący nowinki technologiczne z pewnością nie będą mieli problemu z założeniem konta w sposób uprawniający do dodatkowej premii 150 zł.

Trzeba jednak pamiętać, że w celu prowadzenia mKonta Intensive bezpłatnie nie wystarczy spełnienie warunków promocji.

Aby zyskać bezpłatne konto konieczne jest zapewnienie wyższego wpływu lub odpowiedniego salda oszczędności w mBanku. Dlatego też każdy klient musi sam podjąć decyzję czy udział w promocji jest wystarczająco opłacalny.

5/5 - 1 głosów
bankradar.pl