Łap chwile, a finanse ogarniaj na luzie (200 zł do Zalando)

Bank PKO BP przygotował ciekawą promocję dla młodszych klientów. W najnowszej akcji bonusowej banku do zyskania jest 200 zł do wydania na zakupy na Zalando.

Oferta banku skierowana jest do osób, które ukończyły 13 lat, ale nie ukończyły jeszcze 26. Promocja dotyczy PKO Konta Pierwszego i PKO Konta dla Młodych, a warunki są łatwe do spełnienia.

Warto się pospieszyć, ponieważ pula nagród to 2700 voucherów do rozdania.

Kto może wziąć udział w promocji „Łap chwile, a finanse ogarniaj na luzie”?

Akcja skierowana jest do osób fizycznych, które posiadają pełną lub ograniczoną zdolność do czynności prawnych w wieku od 13 do 26 lat. Uczestnik akcji musi posiadać adres zamieszkania na terenie Polski.

Dodatkowo osoba, która chciałaby wziąć udział w tej promocji nie może być posiadaczem konta oszczędnościowo-rozliczeniowego w PKO BP od 1 stycznia 2022 r. do 3 kwietnia 2023 r. Wyjątek stanowi posiadanie rachunku Inteligo.

PKO Konto Pierwsze przygotowane jest dla osób między 13 a 17 rokiem życia. Klientom pełnoletnim aż do czasu ukończenia przez nich 26 lat bank oferuje PKO Konto Dla Młodych.

Akcja promocyjna „Łap chwile, a finanse ogarniaj na luzie” trwa do 31 maja 2023 r. Jednak ze względu na ograniczoną ilość voucherów nie warto zwlekać zbyt długo z podjęciem decyzji.

Jak otrzymać nagrodę?

Bank postawił na bardzo proste do zrealizowania warunki. Pierwszy etap to zawarcie umowy o Konto Pierwsze ( 13 – 17 lat) lub Konto Dla Młodych (18 – 26 lat) z kartą MasterCard do dnia 31 maja 2023 r.

W momencie wypełniania wniosku należy wyrazić zgodę na otrzymywanie od banku informacji marketingowych (także handlowych) przy użyciu środków komunikacji elektronicznej.

Na dole strony promocyjnej znajduje się formularz rejestracyjny, który również trzeba uzupełnić do 31 maja 2023 r. W przypadku klienta niepełnoletniego rejestrację przeprowadza rodzic lub opiekun prawny.

Zgłoszenie jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na udział w promocji. Podczas wypełniania formularza konieczne będzie podanie numeru PESEL nastoletniego klienta.

W ciągu 2 miesięcy następujących po tym, w którym utworzone zostało konto trzeba wykonać przynajmniej 5 transakcji bezgotówkowych przy użyciu karty lub kodu Blik.

Po spełnieniu warunków nagroda będzie przekazana w formie elektronicznego kodu o wartości 200 zł. Kod będzie dostępny w aplikacji mobilnej IKO i w serwisie iPKO. Można wykorzystać go na zakupy na stronie Zalando.pl lub w aplikacji Zalando.

Nagroda będzie przekazana w dwóch terminach:

  • do 31 lipca 2023 r. – dla kont utworzonych w kwietniu,
  • do 31 sierpnia 2023 r. – dla kont utworzonych w maju.

Aby wziąć udział w promocji i otrzymać kod należy pamiętać, aby wymagane transakcje były wykonywane w każdym miesiącu. Nie wypełnienie warunków w jednym z miesięcy skutkuje utratą prawa do nagrody.

Ważne informacje

Najważniejszy punkt to nie zapomnieć o wypełnieniu formularza rejestracji w promocji. W przypadku wyczerpania puli nagród bank poinformuje o tym na swojej stronie internetowej i zakończy akcję wcześniej.

Istotne jest, że otrzymany voucher nie ma terminu ważności więc można użyć go w dowolnie wybranym przez siebie momencie.

Nie ma również konieczności wykorzystania go jednorazowo jednorazowo. Kod jest wielokrotnego użytku, aż do momentu wyczerpania środków. Voucherem nie można opłacić kosztów przesyłki.

Należy pamiętać, że do momentu otrzymania nagrody nie wolno odwołać udzielonych zgód, zamknąć konta czy przekształcić go w inne. Każde takie działanie skutkuje utraceniem prawa do nagrody.

Jedynym wyjątkiem jest sytuacja, gdy uczestnik ukończy 26 lat w czasie trwania promocji. Wówczas bank automatycznie przekształci jego konto w Konto Za Zero.

Warto zwrócić uwagę na to, w jaki sposób bank definiuje płatności bezgotówkowe kartą i Blikiem:

płatność kartą:

każdy zakup towaru lub usługi, opłacony przy użyciu karty w terminalach płatniczych POS (tradycyjnie i zbliżeniowo), w Internecie (z wyjątkiem przelewów z karty) lub poprzez płatność zbliżeniową telefonem rozliczoną w systemie banku z konta, do którego wydana jest karta

płatność Blikiem:

rozliczona w systemie banku: płatność wygenerowanym w IKO kodem Blik lub Blik lub Blik płatność zbliżeniowa Blikiem; w rozumieniu regulaminu płatnościami Blik nie są wpłaty i wypłaty z bankomatów ani przelewy na telefon

Do liczby wykonanych transakcji nie zaliczane są płatności wykonane w takich punktach, jak: kasyna; salony gier; zakłady bukmacherskie; loterie; totalizatory.

5/5 - 1 głosów
bankradar.pl