Konto z kartą na ferie i 150 zł ekstra

Z początkiem nowego roku Santander Bank Polska wychodzi z propozycją akcji specjalnej, skierowanej do dorosłych klientów będących rodzicami niepełnoletnich dzieci.

Do uzyskania bonusu wymagane jest otwarcie Konta Santander dla młodych. Premia wynosi aż 150 zł, a warunki są banalnie proste.

Promocja „Konto z kartą na ferie i 150 zł ekstra” planowo potrwa do 29 lutego 2024 r. Bank zastrzega jednak możliwość wcześniejszego zakończenia promocji, jeśli wyczerpie się pula 1000 przygotowanych nagród.

Kto może wziąć udział w promocji „Konto z kartą na ferie i 150 zł ekstra”?

Promocja przygotowana została z myślą o pełnoletnich osobach fizycznych posiadających polskie obywatelstwo i zamieszkujących na terenie Polski.

Konieczne jest także posiadanie ważnego dowodu osobistego, pełnej zdolności do czynności prawnych oraz rachunku osobistego z dostępem do bankowości internetowej w Santander Banku.

W przypadku dzieci i nastolatków, dla których chcemy otworzyć rachunek regulamin wymaga, by były to osoby niepełnoletnie mieszczące się w przedziale wiekowym od 7 do 17 lat, które w dniu 9 stycznia 2024 r. nie posiadały konta w Santander Banku.

W procesie zakładania rachunku online niezbędne będzie okazanie dowodu osobistego lub paszportu dziecka. Jeżeli otwieramy konto w jednym z oddziałów, wystarczająca będzie legitymacja szkolna.

Jak uzyskać bonus?

Osoby dorosłe, które nie współpracują jeszcze z Santander Bankiem powinny otworzyć Konto Santander.

Obecni klienci mogą przejść od razu do kolejnego kroku i sprawdzić czy posiadają wyrażone wymagane zgody marketingowe, które pozwolą na kontakt ze strony banku drogą elektroniczną i telefoniczną oraz na elektroniczne przesyłanie korespondencji.

Najpóźniej 29 lutego 2024 r. należy uzupełnić formularz rejestracji udziału w promocje przy użyciu wymaganych danych oraz:

 • otworzyć w Santander internet rachunek osobisty z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej dla dziecka;
 • wyrazić zgodę na kontaktowanie się z dzieckiem w celach marketingowych drogą elektroniczną (dotyczy tylko nastolatków w wieku 13 – 17 lat).

Aby otworzyć konto dla dziecka należy:

 • zalogować się do swojej bankowości internetowej;
 • wejść w zakładkę: Oferta banku;
 • kliknąć opcję: Konto dla dziecka i nastolatka, a następnie wypełnić wniosek i zaakceptować umowę online.

Należy zwrócić uwagę na to, czy informacje podane w czasie wypełniania wniosku o konto są takie same jak te, które podano w procesie rejestracji.

Do czasu wypłaty bonusu należy zachować wszystkie wyrażone zgody marketingowe, a rachunek osoby niepełnoletniej i karta muszą być aktywne. Pociecha musi także mieć dostęp do bankowości internetowej.

W czasie trwania promocji można otworzyć kilka rachunków, po jednym dla każdego z posiadanych dzieci.

Kolejnym krokiem jest wykonanie przelewu na konto dziecka na dowolną kwotę, która pozwoli na zrealizowanie warunków aktywności.

Warunki aktywności należy spełnić do 17 marca 2024 r., a ich zakres zależy od wieku dziecka:
 • 7 – 12 lat – przynajmniej jedna płatność zrealizowana przy użyciu wydanej do rachunku karty debetowej;
 • 13 – 17 lat – minimum jedno logowanie do aplikacji mobilnej Santander mobile przy użyciu własnego loginu i hasła oraz wykonanie przynajmniej jednej bezgotówkowej transakcji kartą lub Blikiem.

Według regulaminu, płatności mogą być wykonane zarówno w sklepach internetowych, jak i stacjonarnych. Uznawane nie będą płatności zbliżeniowe, jednak bank zaliczy nam wypłaty Blikiem z bankomatu.

Bonus w wysokości 150 zł zostanie przekazany na konto dziecka najpóźniej do 31 marca 2024 r. Premia nie podlega opodatkowaniu i nie trzeba się z niej rozliczać przed urzędem skarbowym.

Krok po kroku do otrzymania 150 zł premii

1 Jeżeli nie jesteś jeszcze klientem Santander Bank Polska załóż Konto Santander

 • wyraź zgodę na otrzymywanie od banku informacji marketingowych drogą elektroniczną i telefoniczną
 • wyraź zgodę na na przesyłanie korespondencji w formie elektronicznej
2 Do 29 lutego 2024 roku wypełnij formularz rejestracji na stronie promocji.
3 Również do 29 lutego 2024 roku roku wykonaj następujące czynności:

 • przez Santander internet załóż dla dziecka konto osobiste z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej (drugi warunek dot. tylko nastolatka w wieku 13-17 lat)
 • zaloguj się do bankowości internetowej: wejdź w zakładkę Oferta banku >> Konto dla dziecka i nastolatka >> wypełnij wniosek o konto i zaakceptuj umowę
 • wyraź zgodę na kontakt banku drogą elektroniczną w celach marketingowych

Aby spełnić wszystkie formalności upewnij się, czy dane, które podajesz przy wypełnieniu wniosku o konto są takie same jak te, które podałeś podczas rejestracji.

4 Przelej na rachunek dziecka dowolną kwotę, ale taką, która pozwoli mu spełnić wymagane aktywności.
5 Do 17 marca 2024 roku należy spełnić następujące warunki:

 • jeżeli dziecko ma 7-12 lat: należy wykonać min. 1 płatność kartą
 • jeżeli nastolatek ma 13-17 lat: należy wykonać 2 proste zadania:
 1. zrealizować przynajmniej 1 transakcję bezgotówkową kartą lub Blikiem
 2. minimum 1 raz zalogować się do aplikacji Santander mobile
💎 150 zł premii bank prześle na rachunek dziecka najpóźniej do 31 marca 2024 roku.
5/5 - 1 głosów
bankradar.pl