Konto z bonusem do 400 zł – promocja Santander Banku

Z początkiem sierpnia Santander Bank Polska przychodzi do klientów z pakietem promocji, w których łącznie zyskać można 820 zł przy niewielkim nakładzie pracy.

To nie pierwszy raz, gdy Santander Bank hojnie nagradza swoich nowych i obecnych klientów. Aktualnie pakiet obejmuje następujące promocje:

 • Akcja ”Konto z bonusem do 400 zł”, w której zyskać można 300 zł za aktywne korzystanie z konta w trzech okresach i 100 zł za zrealizowanie wszystkich wymagań regulaminu;
 • Program poleceń dla nowych i obecnych klientów. Tutaj do zdobycia jest karta podarunkowa o wartości 100 zł do Biedronki, Decathlonu, RTV EURO AGD, Zalando lub 4 bilety do kina Cinema City;
 • 20 zł z Kantorem Santander” z premią za korzystanie z kantoru (limit nagród 5000 szt.);
 • Zwrot części opłat poniesionych na rachunki domowe (maks. 300 zł w ciągu roku).

Promocje „Konto z bonusem do 400 zł” i ”Załóż konto, zyskaj bonusy” potrwają do 31 sierpnia 2023 r.

Kto może wziąć udział w promocji?

Bank Santander dedykuje swoją promocję:

 • osobom pełnoletnim, które posiadają ważny dowód osobisty, pełną zdolność do czynności prawnych, obywatelstwo polskie i mieszkają na terytorium Polski.

Niestety z przystąpienia do akcji wykluczeni są posiadacze (także współposiadacze) rachunku osobistego w Santander Banku w okresie od 1 sierpnia 2022 r.

Udziału nie wezmą również osoby, które otworzyły Konto Jakie Chcę (również dla Młodych) lub Konto Select w dowolnej promocji po 1 kwietnia 2019 r.

Jeśli chodzi o klientów, którzy posiadają np. konto biznesowe lub kartę kredytową, jak najbardziej mogą oni skorzystać z nowej promocji.

Jak uzyskać premię?

Pierwszym krokiem jest złożenie wniosku o Konto Santander lub Konto Santander dla studenta do 31 sierpnia 2023 r. z dostępem do bankowości internetowej i zamówienie karty debetowej.

W procesie zakładania rachunku wymagane jest podanie numeru telefonu i adresu mailowego.

Należy wyrazić zgodę na:

 • przetwarzanie danych osobowych,
 • kontakt elektroniczny i telefoniczny ze strony banku (również w celach marketingowych),
 • elektroniczne przesyłanie korespondencji.

W celu uzyskania dodatkowego bonusu 100 zł w programie poleceń po założeniu rachunku należy wpisać kod polecenia w odpowiedniej rubryce.

Kolejnym krokiem jest zawarcie umowy o konto z kartą i dostępem do bankowości internetowej do 10 września 2023 r. Proces można przeprowadzić przy wykorzystaniu metody ”na selfie” lub podpisać umowę podczas wizyty kuriera.

We wrześniu 2023 r. należy zrealizować poniższe warunki aktywności:
 • zapewnienie wpływu na rachunek na kwotę łączną min. 300 zł (dla osób w wieku 18 – 25 lat) lub 1000 zł (dla osób starszych niż 26 lat);
 • min. 1 transakcja kartą w zrealizowana w sklepie internetowym lub stacjonarnie;
 • min. 1 logowanie do aplikacji Santander mobile.

Zdobyty bonus w wysokości 100 zł za otwarcie konta i aktywność zostanie wypłacony do 31 października 2023 r. Do momentu wypłaty nagrody konto musi pozostać aktywne, a wyrażone zgody zachowane.

Takie same warunki aktywności należy zrealizować również w październiku i listopadzie. Druga część nagrody (również 100 zł) trafi na rachunek najpóźniej 31 grudnia 2023 r.

Do uzyskania kolejnych 100 zł konieczne będzie wypełnienie powyższych warunków aktywności w grudniu 2023 r. i styczniu 2024 r. Premia przekazana zostanie do 29 lutego 2024 r.

Po zrealizowaniu aktywności w każdym z wymaganych miesięcy Santander Bank nagrodzi klientów bonusem 100 zł. Bank wypłaci go razem z premią za aktywność w styczniu i grudniu.

Aby zyskać dodatkowy bonus w akcji ”20 zł z Kantorem Santander” należy w miesiącu wnioskowania o rachunek osobisty lub w kolejnym (kalendarzowym) otworzyć Konto24 walutowe.

A następnie zrealizować transakcję wymiany walut o wartości min. 50 jednostek (USD, EUR, GBP, CHF) za pośrednictwem Kantoru Santander.

Bonus za zrealizowanie transakcji walutowej zostanie wypłacony do końca kolejnego miesiąca po jej wykonaniu.

Dodatkowo, opłacając domowe rachunki z konta osobistego można uzyskać zwrot nawet 300 zł w ciągu rokuhttps://bankradar.pl/300-zl-moneyback-w-santander-bank-za-oplacanie-rachunkow/

Co warto wiedzieć o promocji Santander Banku?

Jeśli chodzi o realizowanie transakcji bezgotówkowych kartą, liczą się te, wykonane w punktach stacjonarnych oraz w Internecie. Nie liczą się transakcje anulowane w ciągu 7 dni od ich wykonania.

Zatem nie warto więc czekać do ostatniej chwili, ponieważ transakcje wykonane na koniec miesiąca mogą zostać zaksięgowane dopiero z początkiem kolejnego.

Ban nie zaliczy także wypłat gotówki z bankomatów, wpłat we wpłatomatach i transakcji wykonanych Blikiem.

Z kolei warunek, który dotyczy wpływów nie jest opisany szczegółowo i można wywnioskować, że uznany będzie każdy wpływ na rachunek.

Warto pamiętać, że nie musi on być jednorazowy. Wymagane jest tylko, by suma wpływów w danym miesiącu wynosiła 300 zł lub 1000 zł w zależności od wieku klienta.

Aby otrzymać kolejną premię cząstkową należy zrealizować warunki aktywności, które uprawniają do uzyskania poprzedniej. Oznacza to, że nie spełnienie warunków we wrześniu pozbawia szansy na bonus w kolejnych etapach.

Bonusy nie podlegają opodatkowaniu i nie trzeba się z nich rozliczać z US.

Konto Santander, którego dotyczy promocja wyróżnia się darmowymi, nielimitowanymi przelewami natychmiastowymi.

Z wersji dla studenta mogą skorzystać pełnoletnie osoby, które nie ukończyły 26 lat. A w ich przypadku warunki pozwalające na uniknięcie opłat są nieco inne.

Jak widać, najnowszy pakiet promocji od Santander Bank Polska pozwala na zdobycie całkiem niezłej premii.

Krok po kroku do otrzymania 820 zł premii

1 Do 31 sierpnia 2023 roku złóż wniosek o Konto Santander lub Konto Santander dla studenta wraz z kartą płatniczą i dostępem do e-bankowości.

 • wyraź zgodę na otrzymywanie od banku informacji marketingowych drogą elektroniczną i telefoniczną
 • wyraź zgodę na na przesyłanie korespondencji w formie elektronicznej

2 / 💎 Do 10 września 2023 roku zawrzyj z bankiem umowę o wybrane konto wraz z kartą płatniczą i dostępem do e-bankowości.

Aby zdobyć bonus w promocji „20 zł z Kantorem Santander” w miesiącu zaaplikowania o konto osobiste lub do końca następnego miesiąca kalendarzowego:

 • otwórz konto24 walutowe
 • wykonaj transakcję wymiany walut za pośrednictwem Kantoru Santander
 • transakcja musi opiewać na co najmniej 50 jednostek USD, EUR, GBP lub CHF

Nagrodę za spełnienie tego zadania otrzymasz do końca miesiąca następującego po miesiącu jej wykonania.

3 We wrześniu 2023 roku wykonaj następujące aktywności:

 • zapewnij wpływ na konto w wysokości:
 • 1 tys. zł – osoby powyżej 26 lat
 • 300 zł – osoby w wieku 18-25 lat
 • wykonaj min. 1 płatność kartą w sklepie stacjonarnym lub online
 • min. 1 raz zaloguj się do aplikacji mobilnej banku
💎 Za otwarcie konta i aktywność we wrześniu otrzymasz 100 zł nagrody – bank prześle Ci premię na rachunek do 31 października 2023 roku.
4 W każdym z 2 kolejnych miesięcy (październik i listopad) wykonaj te same aktywności, co we wrześniu, tj.:

 • zapewnij wpływ na konto w wysokości:
 • 1 tys. zł – osoby powyżej 26 lat
 • 300 zł – osoby w wieku 18-25 lat
 • wykonaj min. 1 płatność kartą w sklepie stacjonarnym lub online
 • min. 1 raz zaloguj się do aplikacji mobilnej banku
💎
Za spełnienie warunków z punktu 4 otrzymasz 100 zł nagrody.

Bank prześle Ci premię na konto do 31 grudnia 2023 r.

5 W każdym z 2 kolejnych miesięcy (grudzień 2023 i styczeń 2024) znów wykonaj te same aktywności, co w poprzednich miesiącach:

 • zapewnij wpływ na konto w wysokości:
 • 1 tys. zł – osoby powyżej 26 lat
 • 300 zł – osoby w wieku 18-25 lat
 • wykonaj min. 1 płatność kartą w sklepie stacjonarnym lub online
 • min. 1 raz zaloguj się do aplikacji mobilnej banku
💎 100-złotową premię otrzymasz do końca lutego 2024 roku.
💎 Za wykonanie wszystkich powyższych zadań bank nagrodzi Cię jeszcze 100-złotowym bonusem.

Dodatkowe bonusy można zdobyć w ramach programu poleceń (100 zł) oraz moneyback (do 300 zł rocznie) za opłacanie rachunków z Konta Santander.

bankradar.pl