Konto z bonusem – 2 edycja (800 zł premii)

Santander Bank Polska z początkiem września przychodzi do nas z propozycją pakietu promocji, w których uzyskać można nawet 800 zł bonusu. Każda premia przyznawana jest za zrealizowanie bardzo prostych warunków.

To już nie pierwszy raz, gdy Santander Bank stara się hojnie wynagrodzić nowych i obecnych klientów. Najnowszy pakiet obejmuje trzy promocje:

 • Konto z bonusem do 400 zł – 2 edycja„, gdzie do zyskania jest aż 300 zł premii za aktywne korzystanie z konta w trzech okresach i kolejne 100 zł za wypełnienie warunków zapisanych w regulaminie. Akcja potrwa do 30 września 2023 r.;
 • program poleceń dla nowych i obecnych klientów, którym do wyboru mamy dwie nagrody: 100 zł na karcie podarunkowej do wykorzystania w sklepach sieci Biedronka, Decathlon, RTV EURO AGD, Zalando lub 4 bilety do kin sieci Cinema City;
 • zwrot 300 zł w ciągu roku za opłacanie domowych rachunków przy użyciu nowo otwartego Konta Santander.

Kto może wziąć udział w promocji Konto z bonusem – 2 edycja”?

Z akcji specjalnej mogą skorzystać osoby pełnoletnie, zamieszkujące na terenie Polski z ważnym dowodem osobistym, polskim obywatelstwem i pełną zdolnością do czynności prawnych.

Regulamin wyklucza z udziału posiadaczy rachunku osobistego w Santander Banku (również jako współposiadacz) po 1 września 2022 r.

W promocji nie mogą wziąć udziału także te osoby, które skorzystały z dowolnej promocji Konta Jakie Chcę, Konta Jakie Chcę dla Młodych lub Konta Select po 1 kwietnia 2019 r.

Warto wiedzieć, że z wzięcia udziału nie wyklucza posiadanie innego produktu Santander Banku (np. konta firmowego lub karty kredytowej).

Jak zdobyć bonusy?

Do 30 września 2023 r. należy zawnioskować o Konto Santander lub Konto Santander dla studenta wraz z kartą debetową i dostępem do e-bankowości. Koniecznie trzeba pamiętać o podaniu adresu mailowego i numeru telefonu.

Organizator wymaga także:

 • wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych,
 • kontakt elektroniczny i telefoniczny ze strony banku (również w celach marketingowych),
 • elektroniczne przesyłanie korespondencji.

Aby uzyskać bonus w programie poleceń należy po otwarciu rachunku wpisać kod polecenia w odpowiedniej rubryce. A dodatkowo należy spełnić jeszcze wymagane dla tej promocji warunki aktywności.

Następnie do 10 października 2023 r. należy zawrzeć umowę o prowadzenie konta z kartą i dostępem do bankowości internetowej. Do wyboru mamy dwie metody: ”na selfie” lub podczas wizyty kuriera.

Także w październiku 2023 r. trzeba zrealizować transakcje o łącznej wartości 300 zł kartą lub Blikiem stacjonarnie lub internetowo. Dla osób w wieku od 18 do 25 lat wymagane jest zrealizowanie przynajmniej jednej transakcji.

Warto wiedzieć, że pod uwagę brana jest data zaksięgowania operacji na koncie. Oznacza to, że realizując transakcje na koniec miesiąca może okazać się, że zostaną one rozliczone dopiero na początku kolejnego.

Jeśli chodzi o transakcje wykonane przy użyciu Blik-a, bank nie weźmie pod uwagę przelewów na telefon.

Dodatkowo należy pamiętać o tym, że uzyskanie każdej cząstkowej premii jest uzależnione od zrealizowania warunków aktywności wymaganych do uzyskania poprzedniej.

Zatem jeśli warunków nie uda się spełnić w październiku, szansa na bonus w kolejnych etapach przepadnie.

Pierwszą część nagrody (100 zł) za otwarcie konta i aktywność w październiku bank przekaże Ci do 30 listopada 2023 r.

Do momentu wypłaty wszystkich premii rachunek musi pozostać aktywny, a wszystkie wyrażone zgody zachowane.

W dalszym etapie należy w listopadzie i grudniu 2023 r.:
 • zapewnić wpływ na rachunek na łączną kwotę przynajmniej 300 zł (dla osób w wieku 18 – 25 lat) lub 1000 zł (dla klientów powyżej 26 r. ż.);
 • zrealizować transakcje kartą/Blikiem stacjonarnie lub w Internecie o łącznej wartości min. 300 zł (dla osób starszych niż 26 lat) lub chociaż jeden raz (dla klientów w przedziale 18 – 25 lat).

Regulamin nie opisuje precyzyjnie warunku, który dotyczy wpływów. Oznacza to, że bank uzna każdy, niezależnie od tego skąd pochodzi. Wpływ nie musi być także jednorazowy.

Druga część nagrody (100 zł) trafi na konto najpóźniej 31 stycznia 2024 r.

Następny etap polega na zrealizowaniu dokładnie takich samych warunków aktywności w styczniu i lutym 2024 r.:
 • wpływ na rachunek o łącznej wartości min. 300 zł (dla klientów w wieku 18 – 25 lat) lub 1000 zł (powyżej 26 r. ż.);
 • realizacja płatności kartą/Blikiem stacjonarnie lub internetowo na łączną kwotę min. 300 zł (dla osób w wieku powyżej 26 lat) lub min. 1 raz (dla osób w wieku 18 – 25 lat).

Kolejną część premii (100 zł) bank wypłaci na Konto Santander do 31 marca 2024 r.

Po zrealizowaniu wszystkich wymienionych zadań, uczestnik promocji otrzyma bonus w wysokości 100 zł. Nagroda trafi na rachunek razem z premią za spełnienie warunków aktywności w styczniu i lutym.

Warto pamiętać także o możliwości uzyskania zwrotu nawet 300 zł za opłacanie rachunków z konta osobistego Santander Banku.

Szczegółowa analiza tej akcji bonusowej – https://bankradar.pl/300-zl-moneyback-w-santander-bank-za-oplacanie-rachunkow/

Nagrody nie podlegają opodatkowaniu dot. dochodu od osób fizycznych i nie trzeba się z nich rozliczać z urzędem skarbowym.

Krok po kroku do otrzymania premii

1 Do 30 września 2023 roku złóż wniosek o Konto Santander lub Konto Santander dla studenta wraz z kartą płatniczą i dostępem do e-bankowości.

 • wyraź zgodę na otrzymywanie od banku informacji marketingowych drogą elektroniczną i telefoniczną
 • wyraź zgodę na na przesyłanie korespondencji w formie elektronicznej

2 Do 10 października 2023 roku zawrzyj z bankiem umowę o wybrane konto wraz z kartą płatniczą i dostępem do e-bankowości.
3 W październiku 2023 roku spełnij następujące aktywności:

 1. wykonaj płatności kartą lub Blikiem na min. 300 zł w punktach stacjonarnych lub online (osoby powyżej 26 lat)
 2. wykonaj min. 1 płatność kartą lub Blikiem na dowolną kwotę (osoby 18-25 lat)
💎 Za otwarcie konta i aktywność w październiku otrzymasz 100 zł nagrody – bank prześle Ci premię na rachunek do 30 listopada 2023 roku.
4 W każdym z 2 kolejnych miesięcy (listopad i grudzień 2023) spełnij 2 warunki: 

 1. wykonaj płatności kartą lub Blikiem na min. 300 zł w punktach stacjonarnych lub online (osoby powyżej 26 lat) LUB wykonaj min. 1 płatność kartą lub Blikiem na dowolną kwotę (osoby 18-25 lat)
 2. zapewnij wpływ na konto na łączną kwotę min. 1000 zł (osoby powyżej 26 lat) LUB 300 zł (osoby 18-25 lat)
💎
Za spełnienie warunków z punktu 4 otrzymasz 100 zł nagrody – bank prześle Ci premię na konto do 31 stycznia 2024 r.
5 W każdym z 2 kolejnych miesięcy (styczeń i luty 2024) znów wykonaj te same aktywności, co w 2 poprzednich miesiącach: 

 1. wykonaj płatności kartą lub Blikiem na min. 300 zł w punktach stacjonarnych lub online (osoby powyżej 26 lat) LUB wykonaj min. 1 płatność kartą lub Blikiem na dowolną kwotę (osoby 18-25 lat)
 2. zapewnij wpływ na konto na łączną kwotę min. 1000 zł (osoby powyżej 26 lat) LUB 300 zł (osoby 18-25 lat)
💎 100-złotową premię otrzymasz do końca 31 marca 2024 roku.
💎 Za wykonanie wszystkich powyższych zadań bank nagrodzi Cię jeszcze 100-złotowym bonusem.

Dodatkowe nagrody można zdobyć w ramach programu poleceń (100 zł) oraz moneyback (do 300 zł rocznie) za opłacanie rachunków z Konta Santander.

bankradar.pl