Konto Firmowe Godne Polecenia z BONUSEM – edycja 7

Santander Bank Polska przygotował nową promocję w ramach swojego Konta Firmowego Godnego Polecenia. Umożliwia ona przedsiębiorcom uzyskanie 450 zł premii od jej organizatora.

Dodatkowo prowadzona jest akcja równoległa, obejmująca do nawet 900 zł zwrotu za płatności wykonane kartą oraz bezterminowe zwolnienie z opłat za podstawowe operacje na koncie.

Oprócz tego można uzyskać 300 zł za wzięcie kredytu i kolejne 300 zł za podpisanie umowy leasingu. Łącznie bonusy dla firm sięgają aż 1950 zł.

Kto może skorzystać z promocji  Santander Banku?

Pierwsza akcja to „Konta Firmowe Godne Polecenia z BONUSEM”, której najnowsza edycja jest współorganizowana ze spółką Rankomat. Oferta będzie dostępna do 19 marca 2023 roku.

Akcja prowadzona równolegle to „Promocja godna polecenia. Edycja 4„, która jest już samodzielnym przedsięwzięciem Santandera. Ta oferta będzie dostępna do 31 lipca 2023 roku.

Obie promocje bazują na takich samych warunkach przystąpienia. Dlatego można wziąć udział w każdej z nich i zmaksymalizować w ten sposób premię.

Akcje przeznaczone są dla przedsiębiorców, którzy prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą.

Wymagane jest polskie obywatelstwo, miejsce zamieszkania na terytorium Polski oraz ważny dowód osobisty, a także pełna zdolność do czynności prawnych.

Zgodnie z regulaminami obu akcji, uczestnictwo dotyczy osób nieposiadających w Santanderze rachunku firmowego w okresie od 1 stycznia 2022 roku do dnia przystąpienia do promocji.

Z premii mogą jednak korzystać klienci, którzy mają w tym banku otwarte zwykłe konto osobiste lub dysponowali takim w przeszłości.

Jak zdobyć nagrody w promocji „Konto Firmowe Godne Polecenia z BONUSEM”?

Aby wziąć udział w promocji, należy do 19 marca 2023 roku założyć na stronie organizatora Profil Uczestnika.

Wymaga to akceptacji regulaminu, a także wyrażenia zgody na ujawnienie tajemnicy bankowej organizatorowi w zakresie niezbędnym do spełnienia warunków akcji.

Do 19 marca 2023 roku trzeba też złożyć wniosek o założenie Konta Firmowego Godnego Polecenia, co odbywa się za pośrednictwem Profilu Uczestnika.

W tym celu wystarczy skorzystać z zakładki „Konto Bonus” oraz kliknąć w link, który przekierowuje do właściwego wniosku. Przy jego wypełnianiu trzeba wrazić zgody na kontakt w celach marketingowych.

Do 26 marca 2023 roku należy natomiast zawrzeć finalną umowę o rachunek firmowy.

Aby otrzymać nagrodę 250 zł, należy do 9 kwietnia 2023 roku minimum raz zalogować się do aplikacji mobilnej Santander Mobile.

Za wykonanie przelewu, wykonanie transakcji kartą lub zapewnienie dowolnego wpływu na konto, można uzyskać 200 zł.

Uczestnik akcji zostanie do 21 stycznia 2023 roku powiadomiony o spełnieniu wymagań promocji w e-mailu od organizatora.

Po jego otrzymaniu klient ma jedynie 3 dni na wypełnienie formularza, do którego link zostanie dołączony w wiadomości. Będzie on też dostępny w Profilu Uczestnika, a konkretnie w zakładce „Wypłata”.

W formularzu należy podać numer założonego Konta Firmowego Godnego Polecania. Wypłata premii nastąpi do 28 kwietnia 2023 roku w formie przelewu na ten rachunek.

Przez kolejne 6 miesięcy od miesiąca złożenia konta należy aktywnie korzystać z karty debetowej.

Przez okres pół roku trzeba do 20. dnia miesiąca zlecić minimum jeden przelew do ZUS na kwotą co najmniej 200 zł.

Nagroda w postaci zwrotu 3% wydatków kartą w kwocie maksymalnie 150 zł miesięcznie trafi na konto w ciągu 45 dni od końca miesiąca kalendarzowego, w którym dane transakcje zrealizowano.

Jako otrzymać dodatkowe premie 2 x 300 zł?

W ramach wewnętrznej promocji Santander Bank, klienci mogą uzyskać dodatkową premię 300 zł za zawarcie umowy kredytu. A także kolejne 300 zł za skorzystanie z leasingu lub pożyczki leasingowej w instytucji.

Należy to zrobić w ciągu 6 miesięcy od przystąpienia do akcji. Aby otrzymać wypłatę, trzeba też wyrazić wszystkie zgody marketingowe oraz co miesiąc opłacać składki do ZUS.

Bank wypłaci bonusyw ciągu 45 dni po miesiącu zatwierdzenia umowy o leasing lub kredyt, bezpośrednio na Konto Firmowe Godne Polecenia.

5/5 - 1 głosów
bankradar.pl