Konto dla nastolatka i 100 zł bonusu od Santander Banku

Santander Bank Polska rozpoczyna promocję skierowaną do rodziców nastolatków w wieku 13 – 17 lat, polegającą na założeniu dla nich Konta Jakie Chcę dla młodych.

Akcja pod hasłem „Konto dla nastolatka i 100 zł bonusu” potrwa do 7 maja 2023 r. lub do wyczerpania puli nagród, których organizator przygotował 2000.

Kto może skorzystać z promocji?

W akcji mogą wziąć udział pełnoletnie osoby fizyczne z ważnym dowodem osobistym. Koniecznym warunkiem jest zamieszkiwanie na terenie Polski i posiadanie polskiego obywatelstwa oraz posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych.

Można również być posiadaczem konta osobistego w Santander Bank Polska z dostępem do bankowości internetowej.

Jednak spełnienie tego warunku nie jest konieczne. Co więcej, nie mając konta i zakładając je teraz można zgarnąć duży pakiet bonusów oferowanych przez bank.

Nastolatek, który będzie korzystał z konta musi mieć skończone 13 lat, posiadać ważny dowód osobisty i nigdy wcześniej nie mieć konta w Santander Bank Polska.

Jak zdobyć nagrodę w promocji „Konto dla nastolatka i 100 zł bonusu”?

Osoba nieposiadająca Konta Jakie Chcę w banku w pierwszym kroku musi je założyć. Obecni klienci banku pomijają ten krok i od razu przechodzą dalej.

Należy jednak sprawdzić na swoim koncie czy wyrażone są zgody marketingowe dotyczące kontaktowania się przez bank drogą elektroniczną i telefoniczną i zgoda na elektroniczne przesyłanie korespondencji.

Kolejna ważna data, to 7 maja 2023 r. Do tego czasu należy:

1. wypełnić formularz rejestracyjny, by wziąć udział w promocji;

2. Otworzyć w banku Santander osobiste konto z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej dla nastolatka. Aby to zrobić należy zalogować się do bankowości elektronicznej i w zakładce Konto dla dziecka i nastolatka wypełnić wniosek i zaakceptować umowę online;

3. Wyrazić zgodę na kontakt w celach marketingowych drogą elektroniczną z osobą niepełnoletnią.

Dane podane podczas wypełniania wniosku muszą być identyczne z danymi podanymi podczas rejestracji.

Ostatnim etapem jest przynajmniej dwukrotne zalogowanie się do aplikacji Santander mobile przy użyciu własnego loginu i hasła. A następnie zrealizowanie co najmniej jednej transakcji bezgotówkowej przy użyciu karty lub Blik-a.

Czynności te wykonuje już nastolatek na swoim założonym koncie. Ma na to czas do 21 maja 2023 r.

Zdobyta nagroda w kwocie 100 zł zostanie przelana na konto pociechy najpóźniej do 31 maja 2023 r.

Na co zwrócić uwagę?

Transakcja bezgotówkowa wymagana do wykonania w regulaminie nie może być wypłatą gotówki z bankomatu ani cashback-iem podczas zakupów.

Organizator uznaje wypłatę z bankomatu przy użyciu Blik-a, ale płatności zbliżeniowe Blik już nie. W regulaminie nie uwzględniono ograniczeń dotyczących miejsc wykonania transakcji.

Do czasu otrzymania nagrody nie wolno cofnąć wyrażonych zgód marketingowych ani wypowiedzieć Konta Jakie Chcę osoby niepełnoletniej. Przez cały czas musi być również aktywna karta i dostęp do bankowości elektronicznej.

Nagroda nie podlega opodatkowaniu, nie trzeba więc się z niej rozliczać z urzędem skarbowym.

Warto rozważyć założenie konta dla młodych w Santander Banku, ponieważ w tej chwili jest to jeden z najciekawszych rachunków na rynku – https://bankradar.pl/konto-dla-dziecka/

Bank może pobierać co miesiąc opłatę za kartę w wysokości 8 zł. Jednak po wykonaniu chociaż jednej transakcji kartą lub blikiem opłata zostaje anulowana.

Warunki do spełnienia przez potencjalnego klienta są naprawdę łatwe do zrealizowania i żal nie skorzystać z takiej oferty. Jeśli dodatkowo można zgarnąć 100 zł to już naprawdę dobra opcja dla dorastającego dziecka.

Ponadto można porozmawiać z nim na temat odpowiedzialnego prowadzenia finansów i nowoczesnych formach bankowości.

Ze względu na korzystne warunki akcja z pewnością będzie cieszyła się niemałym zainteresowaniem. Nie warto więc zwlekać – tym bardziej, że pula nagród jest ograniczona.

5/5 - 1 głosów
bankradar.pl