Jesteś wygrywem (50 zł do Żabki od BNP)

Nowa promocja Banku BNP Paribas pozawala na uzyskanie 50 zł do wydania w sklepach Żabka. Warunkiem jest jedynie założenie Konta Otwartego na Ciebie.

Przy aktywnym korzystaniu z karty, można wziąć udział w loterii. Do zdobycia jest 500 zł każdego dnia, 5000 zł raz na tydzień, 50000 zł co miesiąc, a w finale 500000 zł. Aby otrzymać los, wystarczy regularnie wykonywać płatności kartą przypisaną do konta.

Kto może skorzystać z promocji?

Bank BNP Paribas przygotował dwie akcje promocyjne, które potrwają do 11 lutego 2024 roku.

Pierwsza z nich: „Jesteś wygrywem” zachęca do założenia konta w BNP e-voucherami na zakupy w Żabce.

Drugą akcją jest loteria „Wygrywaj z kontem banku BNP Paribas”. Losy przyznawane za korzystanie z karty płatniczej dają szansę uzyskania nagrody w regularnych losowaniach.

Obie akcje są przeznaczone dla osób fizycznych, które posiadają pełną zdolność do czynności prawych, mieszkają w Polsce i dysponują numerem PESEL.

W promocji nie mogą brać udziału aktualni posiadacze i współposiadacze rachunków osobistych w BNP Paribas.

Akcje nie są też przeznaczone dla osób, które w okresie roku przed złożeniem wniosku o Konto Otwarte na Ciebie podpisały umowę z tą instytucją. Wykluczenie to dotyczy również udziału w loterii.

Jak wziąć udział z promocji?

W pierwszej kolejności należy do 11 lutego 2024 roku pobrać na stronie promocji aplikację mobilną GOmobile oraz aktywować ją.

Za jej pomocą należy założyć Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Dzisiaj i dostępem do bankowości elektronicznej.

Samo przystąpienie do promocji wymaga akceptacji regulaminu, a także wyrażenia zgód na przetwarzanie danych osobowych.

Konieczne jest też udzielenie pozwolenia na ujawnienie tajemnicy bankowej, jednak nie wiążę się to z żadnym zagrożeniem.

Jeżeli uczestnik chce również brać udział w loterii, musi do 11 lutego 2024 roku zgłosić taką potrzebę. W tym celu wystarczy kliknąć w baner, który znajduje się w górnej części ekranu po zalogowaniu do GOmobile.

Dane osobowe, numer telefonu u polskiego operatora, adres e-mail czy numer PESEL zostaną automatycznie pobrane z zasobów zawartych w aplikacji mobilnej banku.

Uczestnik musi zaakceptować regulamin i wyrazić wymagane zgody. O fakcie wpłynięcia formularza zgłoszeniowego do organizatora akcji poinformuje komunikat, który wyświetli się w aplikacji GOmobile.

Jako zdobyć nagrody?

Aby otrzymać 5 e-voucherów o wartości 10 zł na zakupy w Żabce, należy w miesiącu otwarcia konta lub miesiącu kolejnym zapewnić wpływy o wysokości łącznej minimum 1000 zł.

Bonus otrzymasz w ciągu 30 dni od spełnienia warunku. Organizator dostarczy kody w wiadomości e-mail, na adres podany w formularzu zgłoszeniowym do udziału w akcji.

Do 11 lutego 2024 roku warto wykonać bezgotówkową transakcje o wartości minimum 10 zł w Żabce lub Żabce Nano. W ten sposób można odblokować możliwość zdobywania losów za płatności zrealizowane również w innych sklepach i punktach usługowych.

Każda transakcja o wartości minimum 10 zł pozwala na otrzymanie 1 losu. W przypadku płatności realizowanych w sklepach Żabka lub Żabka Nano, uczestnik uzyskuje 10 losów za każde wydane 10 zł.

W kolejnych losowaniach za dany dzień, tydzień lub miesiąc brane są pod uwagę wszystkie z nich, jeżeli wśród wykonanych w tym czasie płatności chociaż jedna zostanie zrealizowana w sieci sklepów Żabka lub Żabka Nano.

Informację o wygranej organizator przekaże w wiadomości SMS oraz drogą elektroniczną na e-mail, w ciągu 3 dni roboczych od daty przyznania prawa do nagrody.

Po otrzymaniu premii uczestnik ma 72 godziny na wypełnienie formularza otrzymanego mailem oraz jego odesłania.

Wszystkie nagrody otrzymasz na Konto Otwarte na Ciebie. Laureaci otrzymają na maila również e-vouchery o wartości 500 zł do Żabki, w ciągu 21 dni od losowania.

Krok po kroku do otrzymania premii

1 Do 11 lutego 2024 roku:

  • przejdź na stronę promocji, pobierz aplikację mobilną GOmobile (z AppStore lub Google Play) i aktywuj ją
  • za pomocą aplikacji załóż Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Dzisiaj w wersji mobilnej i dostępem do e-bankowości
  • przystąp do promocji „Jesteś wygrywem”
2 Do 11 lutego 2024 roku zgłoś swój udział w loterii. Zaakceptuj regulamin i wyraź zgody na przetwarzanie danych osobowych.

3 W miesiącu, w którym założyłaś/eś rachunek (lub kolejnym) zapewnij wpływ na Konto Otwarte na Ciebie w łącznej wysokości min.1 tys. zł.
💎 5 e-kodów (5 x 10 zł) do Żabki otrzymasz w ciągu 30 dni od spełnienia warunku z punktu 3.

Vouchery otrzymasz w wiadomości elektronicznej na adres e-mail, który podałaś/eś w zgłoszeniu do udziału w promocji.

4 Do 11 lutego 2024 r. wykonaj transakcję bezgotówkową na min. 10 zł w sklepach Żabka lub Żabka Nano.

Za każdą transakcję o wartości min. 10 zł otrzymasz 1 los.

Organizator nagradza 10 losami tylko wydatki o pełnej wartości 10 zł. Przykładowo: wykonując płatność na 55 złotych, otrzymasz 50 losów.

5 O ewentualnym przyznaniu nagrody zostaniesz poinformowany za pomocą wiadomości przesłanej w SMS lub/i mailowo w ciągu 3 dni roboczych od dnia, w którym uzyskałaś/eś prawo do nagrody.

Od momentu otrzymania wiadomości będziesz mieć 72 godziny na wypełnienie i odesłanie formularza otrzymanego w wiadomości e-mail.

💎 Nagrody pieniężne otrzymasz na Konto Otwarte na Ciebie najpóźniej do 8 maja 2024 roku.

Vouchery na zakupy w Żabce laureaci otrzymają w wiadomości e-mail w ciągu 21 dni od daty losowania.

4.5/5 - 6 głosów
bankradar.pl