Firma i terminal za 0 zł – promocja mBanku (500 zł premii)

W celu pozyskania nowych klientów mBank proponuje ciekawą promocję dla osób planujących założenie jednoosobowej działalności gospodarczej.

Załatwiając formalności związane z otworzeniem firmy z pomocą mBanku można uzyskać 500 zł premii podczas składania wniosku o mBiznes konto Standard, które jest darmowe przez dwa lata.

Bank premiuje oczywiście korzystanie ze swoich produktów i aktywność, jednak najważniejsze w akcji „Firma i terminal za 0 zł” jest założenie własnej firmy. Atutem jest to, że można to zrobić przez Internet, nie wychodząc z domu.

W celu zachęcenia klientów do otworzenia firmy bank oferuje możliwość rejestracji działalności, otwarcia konta firmowego i bezpłatną pomoc księgowej. Promocja trwa do 31 maja 2023 r.

Co możemy zyskać w promocji „Firma i terminal za 0 zł”?

Przede wszystkim do zgarnięcia jest 500 zł premii w gotówce. Aby ją uzyskać konieczne jest założenie mBiznes konta Standard z kartą debetową Mastercard Debit Business, Mastercard Business WOŚP lub Mastercard Business WOŚP Mobilną i używanie jej do wykonywania transakcji.

Kolejny bonus, to aż dwuletnie zwolnienie z opłat za usługi bankowe:

 • prowadzenie konta mBiznes Standard;
 • pakiet przelewów internetowych w PLN (Elixir) wykonywane z podstawowego rachunku bez limitu;
 • pakiet przelewów internetowych w EUR (SEPA) do krajów Unii Europejskiej a także Islandii, Norwegii, Lichtensteinu, Szwajcarii wykonywane z podstawowego rachunku bez limitu;
 • używanie pierwszej karty debetowej przypisanej do rachunku (Mastercard Debit Business, Mastercard Business WOŚP, Mastercard Business WOŚP Mobilna);
 • wypłaty w PLN na terenie Polski z bankomatów: mBank, Planet Cash, Euronet, Santander Bank Polska S.A.;
 • wpłaty w PLN na terenie Polski we wpłatomatach: mBank, Planet Cash, Cashline, Euronet.

Darmowe usługi przysługują za samo otworzenie konta pod warunkiem, że nie ma go jeszcze w mBanku dla danego numeru NIP.

Dodatkowo biorąc udział w akcji można zamówić terminal płatniczy na specjalnych zasadach. Po spełnieniu warunków przystąpienia do Programu Wsparcia Obrotu Bezgotówkowego Polska Bezgotówkowa abonament za POS nie będzie naliczany przez 24 miesiące.

Darmowa jest również instalacja terminala i prowizja od transakcji za pomocą kart Visa i Mastercad do 100 tysięcy obrotu przez 12 miesięcy. W przypadku nie spełnienia warunków programu abonament i instalacja również będą darmowe, jednak obowiązywać będzie prowizja od transakcji kartami.

Co przygotować przed złożeniem wniosku?

Przed założeniem firmy należy przemyśleć istotne szczegóły związane z nazwą działalności i miejscem jej prowadzenia. A także formą opodatkowania, korzystaniem – lub nie – z usług księgowej itp.

Bank przygotował ułatwienie w postaci listy pytań, na które trzeba znać odpowiedź. Lista dostępna jest na stronie mBanku.

Kto może otrzymać premię gotówkową?

Do złożenia wniosku o założenie jednoosobowej działalności konieczne jest:

 • ukończenie 18 lat,
 • pełna zdolność do czynności prawnych,
 • posiadanie polskiego obywatelstwa,
 • dowód osobisty,
 • stały adres zamieszkania na teremie Polski.

Z promocji skorzystać mogą zarówno nowi, jak i obecni klienci.

W przypadku nowych proces rejestracji firmy wydłuża się o konieczność zweryfikowania tożsamości przez bank. Weryfikacja może odbyć się w placówce mBanku lub w domu podczas wizyty kuriera.

Najważniejszym warunkiem jest brak działalności gospodarczej w dniu składania wniosku. Z oferty wyłączone są osoby, które brały udział w poprzednich edycjach.

Jak zdobyć nagrody?

Do 31 maja 2023 r. trzeba złożyć wniosek o rejestrację jednoosobowej działalności gospodarczej na stronie internetowej mBanku.

Dołączyć należy również wniosek o założenie rachunku mBiznes konto Standard z kartą Mastercard Debit Business, Mastercard Business WOŚP lub Mastercard Business WOŚP Mobilną.

Wszystkie formalności muszą zostać dopełnione przed upływem wyznaczonego terminu. Premia przepada w przypadku wyboru karty innej niż wskazane wyżej.

W ciągu 30 dni od podpisania umowy o prowadzenie rachunku firmowego trzeba wykonać transakcje bezgotówkowe przy użyciu karty debetowej na kwotę min. 1000 zł (łącznie).

Premia zostanie wypłacona na mBiznes Konto Standard do końca miesiąca następującego po tym, w którym spełnione zostały warunki aktywności.

Otrzymana nagroda związana jest z prowadzeniem działalności gospodarczej więc konieczne będzie uwzględnienie jej w przychodach firmy.

5/5 - 1 głosów
bankradar.pl