Firma i konto za 0 zł

mBank stara się zachęcić do podjęcia współpracy nie tylko pomocą w rejestracji jednoosobowej działalności gospodarczej, ale także atrakcyjną premią i bezterminowym zwolnieniem z opłat związanych z podstawowymi usługami.

Nagrody możemy otrzymać za aktywne posługiwanie się kontem firmowym oraz za korzystanie z aplikacji płatniczej Planet Pay POSapp.

Najnowsza akcja pod hasłem „Firma i konto za 0 zł” potrwa do 12 czerwca 2024 r. Poza bonusem gotówkowym przedsiębiorcy mogą liczyć na szereg dodatkowych korzyści.

Pierwsze 500 zł można otrzymać już za założenie mBiznes Konta Standard z kartą debetową i zrealizowanie określonych warunków aktywności.

Bonus zostanie powiększony o kolejne 500 zł, jeśli klient zdecyduje się na skorzystanie z aplikacji płatniczej Planet Pay POSapp i zapewni dzięki niej wpływy na rachunek biznesowy.

Już za samo założenie rachunku firmowego mBank oferuje zwolnienie z niektórych opłat bankowych. Oferta obejmuje nie tylko darmowe prowadzenie rachunku firmowego, ale także:

 • miesięczny pakiet 10 bezpłatnych przelewów internetowych Elixir w złotówkach z konta podstawowego;
 • miesięczny pakiet 10 bezpłatnych przelewów internetowych SEPA w euro do krajów należących do UE oraz Islandii, Norwegii, Lichtensteinu, Szwajcarii z konta podstawowego;
 • brak opłaty za obsługę pierwszej karty debetowej do konta: Visa Business Debit, Mastercard Debit Business, Mastercard Business WOŚP, Mastercard Business WOŚP Mobilna;
 • możliwość skorzystania z usługi ”mOrganizer finansów” w wersji optymalnej.

Kto może wziąć udział w akcji „Firma i konto za 0 zł”?

Promocja dedykowana jest osobom fizycznym, które mają ukończony 18 rok życia oraz:

 • posiadają pełną zdolność do czynności prawnych,
 • polskie obywatelstwo,
 • ważny dowód osobisty,
 • adres zamieszkania w Polsce.

Do akcji przystąpić można nawet, jeśli posiadamy produkty z oferty mBanku dedykowanej klientom indywidualnym.

Istotny jest fakt, by w momencie składania wniosku o konto firmowe nie prowadzić jeszcze jednoosobowej działalności gospodarczej.

Regulamin wyklucza z udziału także uczestników poprzednich edycji promocji.

Jak zdobyć nagrody?

Pierwszym krokiem jest złożenie wniosku o zarejestrowanie JDG i otwarcie mBiznes Konta Standard z wybraną kartą:

 • Visa Business Debit,
 • Mastercard Debit Business,
 • Mastercard Business WOŚP,
 • Mastercard Business WOŚP Mobilną.

Mamy na to czas do 12 czerwca 2024 r., a cały proces można przeprowadzić za pomocą strony internetowej mBanku.

Warto mieć na uwadze, że zdobycie premii gotówkowych jest uzależnione od wyboru karty Visa Business Debit.

Ponadto do uzyskania maksymalnego bonusu w wysokości 1000 zł konieczne jest zaznaczenie we wniosku opcji, która pozwala na korzystanie z aplikacji płatniczej Planet Pay POSapp.

W ciągu maksymalnie 30 dni od daty podpisania umowy o prowadzenie konta biznesowego należy zrealizować bezgotówkowe transakcje przy użyciu wydanej do niego karty Visa Business Debit o wartości przynajmniej 1000 zł.

Zrealizowane transakcje nie mogą być anulowane w tym okresie i muszą być zaksięgowane na koncie.

W tym samym okresie należy także przyjąć płatności bezgotówkowe na kwotę łączną min. 300 zł za pomocą aplikacji Planet PayPOSapp. W tym przypadku także konieczne jest rozliczenie ich.

Bonus w wysokości 500 zł lub 1000 zł otrzymamy na mBiznes Konto Standard do ostatniego dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków.

Krok po kroku do otrzymania 1000 zł premii

1 Do 12 czerwca 2024 roku złóż wniosek o rejestrację JDG i otwarcie mBiznes Konto Standard wraz z jedną z kart:

 • Visa Business Debit
 • Mastercard Debit Business
 • Mastercard Business WOŚP
 • Mastercard Business WOŚP Mobilna

WAŻNE!

Jedynie karta Visa Business Debit uprawnia do zdobycia nagród gotówkowych.

Aby móc otrzymać całą nagrodę gotówkową(1000 zł), należy zaznaczyć we wniosku chęć skorzystania z aplikacji płatniczej Planet Pay POSapp.

2 W ciągu 30 dni od podpisania umowy o konto firmowe wykonaj kartą Visa Business Debit transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 1 tys. zł.
3
W ciągu 30 dni od podpisania umowy o konto firmowe przyjmij za pomocą aplikacji Planet Pay POSapp płatności bezgotówkowe na łączną kwotę min. 300 zł.

Transakcje muszą być rozliczone i nie mogą zostać anulowane w danym miesiącu kalendarzowym.

💎 500 lub 1000 zł premii bank przekaże na Twoje mBiznes Konto Standard do końca miesiąca następującego po tym, w którym spełniłeś warunki aktywności.
5/5 - 1 głosów
bankradar.pl