Firma i konto za 0 zł (500 zł premii od mBanku)

Dla osób, które dopiero planują założenie firmy, mBank przygotował świetną promocję. Dzięki niej można uzyskać nie tylko 500 zł w postaci premii gotówkowej, ale także bezterminowe zwolnienie z opłat.

Jedyne, co należy zrobić, to dopełnić formalności związanych z rejestracją działalności z pomocą mBanku i aktywnie korzystać z mBiznes Konta Standard.

Promocja „Firma i konto za 0 zł” potrwa do 31 stycznia 2024 r. Bonus w postaci premii gotówkowej można zdobyć za otwarcie rachunku firmowego z kartą debetową i zrealizowanie warunków aktywności.

Z kolei już za samo założenie mBiznes Konta Standard możemy uzyskać zwolnienie z opłat za następujące usługi:

 • prowadzenie konta;
 • pakiet 10 bezpłatnych przelewów internetowych w miesiącu w złotówkach (Elixir) z konta podstawowego;
 • pakiet 10 bezpłatnych internetowych przelewów w euro (SEPA) w miesiącu realizowanych do krajów UE oraz Islandii, Norwegii, Lichtensteinu, Szwajcarii z konta podstawowego;
 • korzystanie z pierwszej karty debetowej do konta.

Kto może skorzystać z promocji „Firma i konto za 0 zł”?

Aby móc skorzystać z promocji, musisz spełniać kilka niezbędnych kryteriów:

 • być osobą fizyczną, która ukończyła 18 lat,
 • posiadać pełną zdolność do czynności prawnych i polskie obywatelstwo,
 • posiadać ważny dowód osobisty i adres zamieszkania na terenie Polski.

Z promocji skorzystać mogą zarówno nowi klienci jak również ci, którzy posiadają w mBanku produkty dedykowane klientom indywidualnym.

W przypadku nowych klientów proces otwierania działalności gospodarczej jest wydłużony ze względu na konieczność zweryfikowania naszej tożsamości przez bank.

Aby zweryfikować tożsamość należy udać się do najbliższego oddziału mBanku lub poczekać na wizytę kuriera.

Najważniejszym warunkiem jest to, by w momencie składania wniosku nie prowadzić jeszcze jednoosobowej działalności gospodarczej.

Dodatkowo w promocji nie mogą wziąć udziału klienci, którzy skorzystali już z jednej z wcześniejszych edycji promocji.

Jak zdobyć nagrodę?

Pierwszym krokiem, który należy wykonać najpóźniej do 31 stycznia 2024 r. jest złożenie na stronie promocji wniosku o:

 • rejestrację jednoosobowej działalności gospodarczej
 • otwarcie konta firmowego mBank wraz z jedną z kart:
 • Mastercard Debit Business;
 • Mastercard Business WOŚP;
 • Mastercard Business WOŚP Mobilna.

Wspomniana data jest również ostatecznym terminem na dopełnienie wszelkich formalności. Warto uważnie wypełniać wniosek, ponieważ wybór innej karty niż wyżej wymienione będzie skutkować utratą prawa do premii.

Ponadto w czasie trwania promocji nie można wnioskować o zmianę typu konta firmowego oraz o inne produkty (np. kredyt w rachunku bieżącym, saldo debetowe, zmiana taryfy konta).

Przed otwarciem działalności należy również przemyśleć wiele istotnych szczegółów dotyczących firmy: nazwa, miejsce prowadzenia, forma opodatkowania, korzystanie z usług księgowej itp.

Warto zapoznać się z wykazem pytań udostępnionych przez mBank, które mają na celu ułatwienie całego procesu.

W ciągu maksymalnie trzydziestu dni od daty podpisania umowy o rachunek firmowy należy zrealizować transakcje bezgotówkowe o łącznej wartości min. 1000 zł przy użyciu wydanej karty debetowej.

Istotną kwestią jest to, że wykonane operacje muszą zostać zaksięgowane i nie mogą być anulowane w tym okresie.

500 zł otrzymamy przelewem na mBiznes Konto Standard przed końcem miesiąca następującego po miesiącu, w którym zrealizowano wymagane aktywności.

Nagroda stanowi przychód firmy i należy się z niej rozliczyć według właściwych dla siebie zasad opodatkowania.

Posłużmy się przykładem. Otwierając mBiznes Konto Standard 20 listopada 2023 r. na zrealizowanie wymaganych transakcji mamy czas do 19 grudnia 2023 r. Natomiast bonus trafi do nas najpóźniej 31 stycznia 2024 r.

Krok po kroku do otrzymania 500 zł premii

1 Do 31 stycznia 2024 roku na stronie internetowej banku złóż wniosek o rejestrację jednoosobowej działalności gospodarczej oraz wniosek o otwarcie rachunku mBiznes Konto Standard wraz z jedną z kart:

 • Mastercard Debit Business
 • Mastercard Business WOŚP
 • Mastercard Business WOŚP Mobilna
2 W ciągu 30 dni od podpisania umowy o mBiznes Konto Standard, wykonaj kartą debetową transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 1 tys. zł.
💎 500 zł premii bank przekaże na Twoje mBiznes Konto Standard do końca miesiąca następującego po tym, w którym spełniłeś warunki aktywności.
5/5 - 1 głosów
bankradar.pl