Finanse dziecinnie proste w PKO BP (100 zł na Allegro)

Nowa promocja „Finanse dziecinnie proste” banku PKO BP przeznaczona jest dla dzieci, które nie ukończyły jeszcze 13. roku życia.

W aktualnej edycji akcji, za założenie PKO Konta Dziecka można otrzymać voucher o wartości 100 zł do wykorzystania na zakupy w serwisie Allegro.

Udział w akcji zorganizowanej przez bank PKO BP stanowi doskonałą okazję nie tylko do otrzymania dodatkowego kieszonkowego dla dziecka, ale też zaznajomienia go z finansami i bankowością.

Kto może skorzystać z promocji banku PKO BP?

Udział w promocji banku PKO BP jest przeznaczony dla dzieci, które nie ukończyły jeszcze wieku 13 lat. Jako formalny uczestnik  akcji występuje ustawowy przedstawiciel małoletniego, czyli rodzic lub inny prawny opiekun.

Warunkiem udziału jest posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych oraz zamieszkiwanie na terenie Polski. Należy również posiadać konto osobiste w PKO BP z dostępem do systemu bankowości internetowej iPKO.

Aby zostać uczestnikiem promocji, dziecko nie może posiadać karty lub konta osobistego w PKO BP, założonego w okresie od 1 stycznia 2022 roku do 22 lutego 2023 roku.

Data zakończenia akcji „Finanse dziecinnie proste” to 31 marca 2023 roku. Organizator zaznaczył jednak, że pula nagród jest ograniczona do 700 pozycji.

O fakcie ich przyznania zadecyduje kolejność wywiązania się z wymagań, które zostały wyszczególnione w regulaminie. Warto przy okazji sprawdzić, czy bank nie organizuje aktualnie również akcji dla dorosłych klientów.

W ten sposób rodzic może dodatkowo otrzymać własną premię czy inne bonusy za otwarcie rachunku w banku PKO BP. 

Jak zdobyć premię?

Aby otrzymać voucher 100 zł do wykorzystania na zakupy w Allegro, należy przede wszystkim założyć Konto za Zero PKO BP.

Posiadanie tego rachunku jest niezbędne, aby założyć konto również dla dziecka. Jeżeli rodzic ma już status klienta PKO BP i dysponuje własnym kontem, może od razu przejść do kolejnego etapu.

Do 31 marca 2023 roku należy złożyć wniosek o rachunek PKO Konto Dziecka, a następnie o kartę PKO Junior Visa.

Formalności można dopełnić zarówno bezpośrednio w placówce banku, jak i poprzez bankowość internetową iPKO lub aplikację mobilną IKO.

W terminie do 31 marca 2023 roku należy wyrazić zgodę na przekazywanie od banku informacji marketingowych, co będzie się odbywało drogą elektroniczną.

Klient musi też zgłosić chęć udziału w akcji, wypełniając stosowny formularz na stronie internetowej banku.

Do 21 kwietnia 2023 roku, małoletni posiadacz konta powinien wykonać minimum 2 bezgotówkowe transakcje otrzymaną kartą. Bank nie precyzuje minimalnej kwoty transakcji, więc może być ona dowolna.

Aby odebrać nagrodę, wystarczy zalogować się do serwisu internetowego iPKO oraz otworzyć skrzynkę pocztową. Premie zostaną przekazane w postaci kodów elektronicznych.

Informacje o przyznaniu nagrody znajdą się też w sekcji Powiadomień w aplikacji mobilnej IKO. Bank prześle nagrody do 31 marca 2023 roku osobom, które spełnią wymagania regulaminu.

Jeżeli pozwoli na to ograniczona pula nagród, w okresie 17 marca – 12 maja 2023 roku organizator rozdzieli pozostałe bonusy.

O czym jeszcze warto wiedzieć?

Bank PKO BP traktuje jako transakcje bezgotówkowe wszystkie płatności, które zostaną zrealizowane w sklepie stacjonarnym lub internetowym. Wyjątek stanowią jedynie przelewy z karty.

Płatności można wykonać zarówno tradycyjnie, jak i zbliżeniowo. Zgodnie z regulaminem akcji, uczestnik promocji może wnioskować o jedną nagrodę dla każdego ze swoich dzieci.

Zanim bank zadecyduje o przyznaniu premii, przeprowadzi weryfikację utrzymania aktywności konta i karty oraz braku cofnięcia zgody marketingowej.

Nagroda w postaci vouchera do wykorzystania w serwisie Allegro ma formę kodu elektronicznego. A termin jego ważności to 30 września 2023 roku.

Z bonusu tego można korzystać wielokrotnie, aż do momentu wyczerpania wszystkich dostępnych środków.

Premia nie podlega opodatkowaniu, dlatego uczestnik akacji banku PKO BP nie musi jej rozliczać przed urzędem skarbowym.

5/5 - 1 głosów
bankradar.pl