Do 555 zł dla Ciebie – edycja 5 promocji Credit Agricole

W banku Credit Agricole wystartowała kolejna, piąta już edycja promocji Konta dla Ciebie. Do uzyskania jest bonus w wysokości nawet 555 zł za zakupy z kartą przypisaną do konta osobistego.

Wysokość premii zależy od aktywności uczestnika – można się nią wykazywać przez 6, 12 lub 20 miesięcy. Najnowsza edycja potrwa do 30 czerwca 2023 r.

Co mamy do zyskania?

Nagrodą w tej edycji promocji jest moneyback w wysokości 3% od kwoty wykonanych transakcji. Liczą się transakcje wykonane przy użyciu karty, Blika, telefonu (Google Pay, Apple Pay) i zegarka (Fitbit Pay, Garmin Pay).

Uczestnik deklaruje czas udziału w promocji i na tej podstawie do uzyskania są trzy kwoty moneybacku:

 • 6 miesięcy – w każdym miesiącu należy wykonać przynajmniej 3 płatności łącznie na kwotę ok. 280 zł – zwrot po sześciu miesiącach wynosi 50 zł (8,35 zł/miesiąc);
 • 12 miesięcy – w tym wariancie do wykonania jest minimum 5 transakcji w miesiącu o łącznej wartości 417 zł – po roku otrzymujemy 150 zł (12,50 zł/miesiąc);
 • 20 miesięcy – najkorzystniejszy wariant, gdzie do zyskania jest 500 zł po upływie 20 miesięcy (25 zł/miesiąc) – w każdym miesiącu konieczne jest wykonanie co najmniej 10 transakcji o wartości ok. 834 zł.

Dodatkowo za otwarcie Konta Dla Ciebie lub Konta Dla Ciebie VIP (rachunek może być indywidualny lub wspólny) i zapewnienie wpływów o wartości min. 300 zł zgarnąć można 55 zł bonusu.

Kto może skorzystać z promocji Credit Agricole?

Do skorzystania z promocji kwalifikują się osoby, które po 31 grudnia 2020 r. nie miały konta w banku Credit Agricole.

Jak zdobyć nagrody?

Złóż wniosek o Konto Dla Ciebie lub Konta Dla Ciebie VIP do 30 czerwca 2023 r. Wnioskowanie odbywa się przez stronę internetową banku.

Ważne jest, aby na tym etapie wybrać elektroniczną wersję wyciągów z konta (wysyłane na adres e-mail lub dostępne w bankowości elektronicznej) i wyrazić zgodę na otrzymywanie ofert marketingowych.

Kolejnym etapem jest rozmowa telefoniczna z konsultantem. Zadzwoni on w celu zaproponowania metody dopełnienia formalności. Do wyboru mamy trzy opcje:

 • finalizacja w aplikacji – deklarowany okres aktywności w promocji zaznaczamy samodzielnie w aplikacji;
 • finalizacja w oddziale banku z doradcą bankowym – doradca zaznaczy wybraną opcję aktywności w systemie;
 • spotkanie z kurierem – okres aktywności ustalony będzie na podstawie rozmowy telefonicznej z konsultantem i zaznaczony na wniosku.

Po założeniu konta należy aktywować dostęp do bankowości elektronicznej CA24 eBank lub aplikacji mobilnej CA24 mobile i zalogować się na konto.

Do końca miesiąca następnego po tym, w którym zostało utworzone konto trzeba zapewnić wpływ na konto. Jego wysokość to min. 300 zł. 55 zł bonusu bank wypłaci Ci do końca miesiąca następującego po tym, w którym został zapewniony wpływ.

Następny krok to aktywne korzystanie z karty, Blika, płatności telefonem albo zegarkiem. Tymczasem należy mieć na uwadze ilość transakcji do wykonania w miesiącu, w zależności od wybranego wariantu promocji:

 • 6 miesięcy – min. 3 transakcje;
 • 12 miesięcy – min. 5 transakcji;
 • 20 miesięcy – min. 10 transakcji.
 • 3% wartości transakcji (przy uwzględnieniu maksymalnej wartości uzależnionej od wariantu) będzie wracało na konto do końca każdego kolejnego miesiąca.

Ważne informacje

Promocja nie łączy się z innymi akcjami, które tyczą się otwarcia rachunku, przeniesienia konta czy programu poleceń. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby po zostaniu klientem banku polecać konto i zgarniać bonusy za skuteczne polecenia.

Rachunek oczywiście można otworzyć jako konto indywidualnie lub wspólnie.

W miesiącu, w którym wymagana ilość transakcji nie będzie wykonana, nie ma możliwości otrzymania premii, co jednak nie wyklucza dostania jej w kolejnych miesiącach.

Jeżeli konto będzie w okresie wypowiedzenia – premii oczywiście nie otrzymamy.

Tymczasem należy pamiętać jeszcze o tym, że nie wszystkie wykonane płatności bank uzna. Wykluczone transakcje to m.in.:

 • płatności związane z grami hazardowymi;
 • internetowe przekazy pieniężne;
 • przelewy na telefon Blikiem;
 • wypłaty z bankomatów;
 • przelewy i doładowania portfeli cyfrowych przy użyciu systemów płatności internetowych (Revolut, SkyCash, PayPal);
 • płatności kartami typu Curve.

Wymagany przez Credit Agricole wpływ na konto o wartości 300 zł może stanowić sumę zarówno przelewów jak i wpłat gotówkowych.

Przelewy między własnymi rachunkami (również w innych bankach) nie będą brane pod uwagę, niezależnie czy jest się ich właścicielem, współwłaścicielem czy pełnomocnikiem właściciela.

5/5 - 1 głosów
bankradar.pl