Do 250 zł za otwarcie konta Mobi – promocja ING Bank Śląski

ING Bank Śląski pamięta o swoich młodych klientach i zachęca ich do skorzystania ze swojej najnowszej oferty.

Osoby w wieku od 18 do 26 lat otwierając Konto Mobi mogą zyskać premię w wysokości 120 zł, 250 zł lub 300 zł za aktywne korzystanie z rachunku i programu poleceń.

Akcja „Do 250 zł za otwarcie konta Mobi” potrwa do 28 września 2023 r. I jest doskonałą okazją dla klientów często płacących kartą lub Blikiem, by zyskać nieco dodatkowej gotówki.

Oprócz Konta Mobi i atrakcyjnej premii można skorzystać również z konta oszczędnościowego, które często dotyczy promocyjne oprocentowanie.

Kto może wziąć udział w promocji ING Banku Śląskiego?

Promocja skierowana jest do obywateli Polski posiadających pełną zdolność do czynności prawnych i numer telefonu u krajowego operatora.

Warto zwrócić uwagę na informację dotyczącą wieku uprawnionych osób, ponieważ poza akcją specjalną rachunek otworzyć mogą nawet młodsi klienci. Górna granica wieku w przypadku tego konta to 26 lat.

Regulamin promocji „Do 250 zł za otwarcie konta Mobi” wyklucza z udziału:

 • osoby, które między 1 kwietnia 2022 r. a 29 czerwca 2023 r. były posiadaczami (lub współposiadaczami) jakiegokolwiek konta z oferty ING Banku Śląskiego;
 • posiadaczy innych produktów banku;
 • pełnomocników osób będących klientami banku ING.

Jak zdobyć nagrodę w promocji „Do 250 zł za otwarcie konta Mobi”

Wysokość premii uzależniona jest od tego, jaką aktywnością wykaże się posiadacz rachunku. Pierwszym krokiem jest otwarcie Konta Mobi z kartą debetową i Otwartym Kontem Oszczędnościowym do 28 września 2023 r.

Wnioskowanie o konto odbywa się na stronie internetowej banku, a cały proces można przeprowadzić zdalnie. Przystępując do promocji można podać kod polecenia, który uprawnia do zdobycia dodatkowych 50 zł.

Wypełniając wniosek należy koniecznie wyrazić zgodę na otrzymywanie od banku informacji handlowych i marketingowych drogą elektroniczną.

Kolejny etap polega na wykonaniu do 30 listopada 2023 r. przynajmniej 10 transakcji bezgotówkowych (o dowolnej wartości) przy użyciu którejś z poniższych metod:

 • karta;
 • Google Pay;
 • Apple Pay;
 • Garmin Pay;
 • Blik.

Po spełnieniu tych warunków bank przyzna nam premię w wysokości 120 zł. W celu zwiększenia jej do 250 zł należy spełnić wszystkie powyższe warunki i dodatkowo do 30 listopada 2023 r.:

 • zrealizować przynajmniej 3 transakcje Blikiem w Internecie (zaliczane są płatności wykonywane w ramach wspomnianych wyżej dziesięciu transakcji);
 • założyć powiązany z kontem bezpłatny rachunek do automatycznego oszczędzania Smart Saver i dopilnować, by 30 listopada 2023 r. saldo na nim wynosiło min. 30 zł.

Zdobyta premia w wysokości 120 zł lub 250 zł zostanie wypłacona na Otwarte Konto Oszczędnościowe do 15 grudnia 2023 r.

Co trzeba wiedzieć o promocji ING Ban Śląski?

Według regulaminu do płatności kartą, Blikiem lub cyfrowym portfelem nie są zaliczane wypłaty gotówki realizowane w bankomatach, transakcje zwrócone i anulowane. Kartę do konta należy zamówić najpóźniej do 28 września 2023 r.

Do momentu wypłaty nagrody należy zachować otwarte Konto Mobi oraz Otwarte Konto Oszczędnościowe. Zdobyty bonus nie podlega opodatkowaniu i nie trzeba się z niego rozliczać.

Konto Mobi i Otwarte Konto Oszczędnościowe

Konto Mobi w uproszczeniu jest ”dorosłym rachunkiem” z niższymi opłatami. Posiadacze nie muszą martwić się prowizją dotyczącą prowadzenia rachunku oraz (do ukończenia 26 lat) prowizją za obsługę karty.

Warto jedynie pamiętać o korzystaniu z darmowych bankomatów ING lub Planet Cash.

Jeśli chodzi o oferowaną usługę Smart Saver, polega ona na zaokrąglaniu kwot transakcji i przelewaniu nadwyżki na przeznaczone do tego konto oszczędnościowe.

Pozwala to na automatyczne i regularne oszczędzanie bez wysiłku i wyrzeczeń. Do wyboru są dwie metody autooszczędzania:

 • od 1% do 10% od wartości transakcji;
 • zaokrąglenie kwoty do pełnych 5 lub 10 zł.

Założenie rachunku Smart Saver i przelewy wewnętrzne są darmowe. Dodatkowo w każdej chwili można skorzystać z oszczędności bez utraty odsetek.

Dla klientów po raz pierwszy korzystających z Otwartego Konta Oszczędnościowego przygotowano podwyższone oprocentowanie w ramach akcji specjalnej ”Bonus na start”.

Oferta dostępna jest okresowo i ciężko powiedzieć, jak długo potrwa ta akcja banku.

Jak widać, warunki najnowszej akcji są naprawdę proste. Zdobycie 250 zł premii nie powinno stanowić większego problemu podobnie, jak powiększenie bonusu do 300 zł za skorzystanie z programu poleceń.

Dodatkowo oferta ING Banku Śląskiego zawiera interesujące produkty wspomagające oszczędzanie. Co ciekawe, samemu można zdecydować o wysokości zdobytej premii.

To wszystko sprawia, że warto skorzystać z najnowszej akcji specjalnej oferowanej przez ING Bank Śląski.

Krok po kroku do otrzymania premii

1 Do 28 września 2023 roku złóż wniosek o Konto Mobi wraz z kartą debetową i Otwartym Kontem Oszczędnościowym (OKO).

 • wyraź zgodę na otrzymywanie od banku informacji marketingowych i handlowych drogą elektroniczną
2 Do 30 listopada 2023 roku wykonaj kartą / Google Pay / Apple Pay / Garmin Pay lub Blikiem minimum 10 transakcji bezgotówkowych na dowolną kwotę.
💎 Za wykonanie powyższych aktywności otrzymasz 120 zł premii na Otwarte Konto Oszczędnościowe (bank wypłaci bonus do 15 grudnia 2023 roku).
3 Jeżeli chcesz zdobyć całą pulę (250 zł zamiast 120 zł) bonusu, musisz spełnić wszystkie powyższe warunki i dodatkowo do 30 listopada 2023 roku:

 • wykonać min. 3 płatności Blikiem w sklepach online
 • założyć bezpłatny rachunek do automatycznego oszczędzania Smart Saver
 • upewnij się, aby na dzień 30 listopada 2023 na koncie Smart Saver będzie minimum 30 zł
💎 Jeżeli spełnisz warunki z punktów 1, 2 i 3 otrzymasz całą premię (250 zł) do 15 grudnia 2023 roku. Bank wypłaci bonus na Otwarte Konto Oszczędnościowe (OKO).
bankradar.pl