CitiKonto – 350 z nowym kontem

Bank Citi Handlowy ponownie przygotował promocję związaną z darmowym CitiKontem, gdzie nagrodą jest 350 zł. W przypadku zarejestrowania karty płatniczej Citibanku w programie Bezcenne Chwile, premię można powiększyć o równowartość 100 zł.

Bank zachęca również do założenia karty kredytowej, z czym wiąże się bonus sięgający nawet 900 zł. Akcja „CitiKonto – 350 z nowym kontem” potrwa do 19 kwietnia 2023 roku, o ile nie wyczerpie się wcześniej pula 3000 rachunków promocyjnych.

Kto może skorzystać z promocji „CitiKonto – 350 z nowym kontem”?

Udział w promocji jest możliwy dla pełnoletnich osób fizycznych, które mają pełną zdolnością do czynności prawnych.

Uczestnik nie może posiadać w Citi Handlowym konta osobistego lub rachunku oszczędnościowego założonego po 31 grudnia 2020 roku, w tym również jako współwłaściciel.

Oferta jest jednak dostępna dla konsumentów, którzy prowadzą w tej instytucji kartę kredytową lub inne produkty.

Z akcji są natomiast wykluczeni nierezydenci, a także obywatele lub rezydenci podatkowi Stanów Zjednoczonych.

Jak zdobyć nagrody?

Aby skorzystać z promocji, należy do 19 kwietnia 2023 roku założyć CitiKonto w Citi Handlowym.

Do tego samego terminu trzeba zawrzeć z bankiem umowę przez internet, na podstawie której rachunek zostanie następnie otwarty. Uczestnik akcji musi zaakceptować regulamin, a także wyrazić wymagane zgody marketingowe.

Za samo wykonanie tych czynności można otrzymać 20 zł nagrody. Bank przekaże je na założone CitiKonto maksymalnie ostatniego dnia roboczego miesiąca kolejnego po tym, w którym rachunek został założony.

Aby otrzymać kolejną premię, należy do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego po miesiącu zawarcia umowy wykonać minimum 3 transakcje Blikiem. Ich łączna kwota powinna wynieść co najmniej 300 zł.

Za spełnienie tego warunku klient otrzyma bonus w wysokości 120 zł, który zostanie przekazany na konto do końca drugiego miesiąca kalendarzowego po miesiącu założenia rachunku.

Warunkiem uzyskania kolejnej premii jest spełnienie wybranej aktywności do końca drugiego miesiąca kalendarzowego, który następuje po miesiącu podpisania umowy.

W pierwszym wariancie uczestnik akcji musi zapewnić minimum jedną wpłatę na konto z tytułu wynagrodzenia. A jej łączna wysokość musi wynieść co najmniej 2000 zł.

Zamiast tego można wykonać zlecenie walutowe za pośrednictwem modułu Citi Kantor w aplikacji mobilnej lub bankowości internetowej, którego łączna kwota powinna wynieść 2000 zł lub stanowić jej równowartość w innej walucie.

Warto pamiętać, że zapewniany wpływ nie może pochodzić z kont prowadzonych dla klientów indywidualnych przez CitiBank oraz rachunków uczestnika w innych instytucjach.

Spełnienie tego warunku pozwoli na uzyskanie cząstkowej premii 120 zł. Nagroda trafi na Twoje konto najpóźniej w ostatnim dniu trzeciego miesiąca następującego po tym, w którym otwarto rachunek.

W przypadku zrealizowania wszystkich wymagań, bank nagrodzi uczestnika bonusem 90 zł. Nagroda trafi na konto przeznaczone do wpłaty wynagrodzeń lub wykonywania transakcji walutowych.

Jak otrzymać dodatkowy bonus?

Poza nagrodą za otwarcie CitiKonta, w ramach promocji można również założyć kartę kredytową i zyskać w ten sposób dodatkową premię.

Akcja dedykowana osobom, które po 1 stycznia 2020 roku nie posiadały w Citibanku głównej karty kredytowej. Aby skorzystać z tej promocji, należy zawnioskować o produkt w takiej formie oraz podpisać umowę.

Premia moneyback obejmie tylko 1000 osób, dlatego trzeba się pospieszyć. Przez kolejne cztery miesiące kalendarzowe po podpisaniu umowy, należy aktywnie korzystać z karty.

Bank będzie zwracał uczestnikowi 1% ponoszonych wydatków, co odpowiada kwocie sięgającej maksymalnie 25 zł na miesiąc.

Nagrodę w formie zwrotu bank wypłaci na CitiKonto do końca miesiąca następującego po tym, w którym zrealizowano płatności.

5/5 - 1 głosów
bankradar.pl