Bonus dla młodych – promocja Santander Bank

Najnowsza promocja „Bonus dla młodych” przygotowana przez Santander Bank Polska skierowana jest do dorosłych klientów, którzy mają niepełnoletnie dzieci.

Do zdobycia jest premia w wysokości 100 zł za założenie Konta Jakie Chcę dla młodych. Akcja potrwa do 4 czerwca 2023 r. lub do momentu wyczerpania puli nagród.

Organizator przygotował ich 2000, a przyznawane będą według kolejności przystąpienia do promocji i spełnienia wszystkich warunków określonych w regulaminie.

Kto może wziąć udział w promocji?

Z promocji mogą skorzystać pełnoletnie osoby fizyczne posiadające polskie obywatelstwo i zamieszkujące na terenie Polski.

Wymagane jest także posiadanie ważnego dowodu osobistego, pełnej zdolności do czynności prawnych oraz konta osobistego w Santander Bank z dostępem do bankowości elektronicznej.

Osoby, które nie spełniają ostatniego warunku mogą założyć teraz konto korzystając z dostępnej akcji specjalnej i zyskać spory pakiet bonusów.

Kolejne wymogi dotyczą dziecka lub nastolatka, który oczywiście musi być osobą niepełnoletnią, ale konieczne jest posiadanie dowodu osobistego. Dodatkowo bank wymaga, aby pociecha nie korzystała do tej pory z konta osobistego w Santander Bank.

Jak zdobyć nagrodę?

Warunki postawione przez organizatora są banalnie proste. Po pierwsze należy jak najszybciej otworzyć Konto Jakie Chcę w Santander Banku.

Obecni klienci mają nieco łatwiejszą drogę, ponieważ mogą od razu przejść do kolejnego kroku.

Trzeba pamiętać o wyrażeniu zgód marketingowych dotyczących kontaktu telefonicznego i drogą elektroniczną oraz zgody na otrzymywanie korespondencji elektronicznej. Wymagane zgody dotyczą konta dorosłego.

W następnym kroku należy wypełnić formularz rejestracji w promocji do 4 czerwca 2023 r. I w tym samym terminie otworzyć w Santander Banku konto dla dziecka z kartą i dostępem do bankowości internetowej.

Aby to zrobić wystarczy zalogować się do swojej bankowości internetowej, wejść w zakładkę Konto dla dziecka i nastolatka, wypełnić wniosek i zaakceptować umowę online.

Rodzic musi wyrazić zgodę na kontakt z osobą niepełnoletnią w celach marketingowych drogą elektroniczną. Dane podane we wniosku o konto muszą być identyczne z tymi, które podano podczas rejestracji.

Otwierając konto dla dziecka w wieku 0 – 12 lat trzeba przelać na jego rachunek minimum 50 zł do 11 czerwca 2023 r.

W przypadku nastolatka w wieku 13 – 17 lat należy dopilnować by do 18 czerwca 2023 r. spełnił dwa proste warunki:

  • 3 logowania do aplikacji Santander mobile przy użyciu własnego loginu i hasła;
  • realizacja min. 1 transakcji bezgotówkowej kartą lub Blikiem.

Nagrodę w wysokości 100 zł premii bank przekaże na konto dziecka najpóźniej do 30 czerwca 2023 r.

O czym należy pamiętać?

Niestety jeśli chodzi o wymaganą transakcję, bank nie bierze pod uwagę wypłaty gotówki z bankomatu kartą ani pobrania pieniędzy podczas zakupów (cashback).

Nie będzie zaliczona także transakcja wykonana Blikiem zbliżeniowo, ale wypłata Blikiem z bankomatu już tak. W regulaminie nie ma zapisu na temat ograniczeń co do miejsca realizacji transakcji bezgotówkowej.

Do momentu wypłaty nagrody musisz zachować wszystkie zgody marketingowe. Nie można również wypowiedzieć umowy o Konto Jakie Chcę dla młodych, a nastolatek musi posiadać aktywną kartę i dostęp do bankowości elektronicznej.

Jak zwykle bywa w takich promocjach, zdobyta nagroda nie podlega opodatkowaniu od osób fizycznych.

Konto Jakie Chcę od Santander Banku

Konto Jakie Chcę dla młodych jest obecnie jedną z bardziej atrakcyjnych propozycji na rynku. Warto wspomnieć chociażby o tym, że prowadzenie go jest bezwarunkowo darmowe.

Naprawdę warto rozważyć skorzystanie z tej promocji. Warunki, które należy spełnić są bardzo proste. A premia w wysokości 100 zł wygląda bardzo atrakcyjnie.

Aby zdobyć premię dla młodszego dziecka nie trzeba robić nic oprócz przelania na jego konto 50 zł.

Przy okazji zakładania rachunku i wykonywania wymaganych aktywności można porozmawiać z niepełnoletnim dzieckiem na temat prowadzenia finansów i w praktyczny sposób przedstawić jak działa nowoczesna bankowość.

Aktywności nie wymagające dużego nakładu pracy mogą sprawić, że promocja będzie cieszyła się dużą popularnością. Decyzję o przystąpieniu do promocji trzeba podjąć szybko, ponieważ pula nagród może się bardzo szybko wyczerpać.

5/5 - 1 głosów
bankradar.pl