Bo mogę więcej – 370 zł w promocji mBanku

Fani nowoczesnych form bankowości, którzy dodatkowo zainteresowani są oszczędzaniem z pewnością zwrócą swoją uwagę w kierunku mBanku, który właśnie rozpoczął kolejną akcję specjalną.

Za założenie eKonta możliwości można zdobyć bonus w wysokości 370 zł. A dodatkowo zyskać promocyjne oprocentowanie w wysokości 8% w skali roku na rachunku oszczędnościowym Moje cele.

Warunki aktywności postawione przez bank nie powinny nikomu sprawić trudności. Bank premiuje zarówno otwarcie rachunku jak i aktywne korzystanie z niego. Najważniejsze jest to, aby do otwarcia konta użyć metody ”na selfie” lub e-dowodu.

Akcja specjalna „Bo mogę więcej” potrwa do 27 września 2023 r. a nagroda podzielona jest na kilka części:

 • 150 zł za otwarcie rachunku i spełnienie wszystkich poniższych warunków;
 • 20 zł za realizowanie płatności telefonem;
 • 20 zł za wykonywanie przelewów na telefon;
 • 20 zł za aktywny cel oszczędnościowy;
 • 140 zł za spełnienie wszystkich powyższych warunków.

Równolegle bank prowadzi akcję ”Nagroda dodatkowa”, w której do zdobycia jest 20 zł za wykonywanie płatności bezgotówkowych przy użyciu karty płatniczej. Udział w niej jest możliwy również do 27 września 2023 r.

Kto może skorzystać z promocji „Bo mogę więcej”?

Promocja „Bo mogę więcej” dedykowana jest pełnoletnim osobom fizycznym posiadającym pełną zdolność do czynności prawnych, które mają mniej niż 24 lata.

Regulamin akcji wyklucza z udziału klientów banku posiadających i współposiadających rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy i/lub rachunek oszczędnościowy o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017 od 1 stycznia 2020 r.

Podsumowując, skorzystają z niej tylko nowi klienci.

Jak zdobyć nagrodę?

W pierwszej kolejności należy wypełnić formularz rejestracyjny i korzystając z wyświetlonego kodu QR ściągnąć aplikację mBanku, w której kontynuuje się działanie.

Można także wrócić na stronę promocji i stamtąd przejść do wniosku o otwarcie eKonta osobistego z e-dowodem.

Kolejnym etapem jest złożenie wniosku o eKonto możliwości i zamówienie karty debetowej na stronie promocji oraz podpisanie umowy z bankiem.

Wszystkie te czynności muszą zostać wykonane do 27 września 2023 r. Konto dedykowane jest klientom indywidualnym dlatego nie może zostać założone jako rachunek wspólny.

Oczywiście trzeba pamiętać o zaakceptowaniu wymaganych we wniosku oświadczeń. Na zrealizowanie kolejnych zadań mamy czas do końca miesiąca następnego po tym, w którym utworzono eKonto możliwości.

Wykonać trzeba 3 aktywności:

 • przynajmniej 4 razy zapłacić telefonem;
 • przynajmniej 4 razy zrealizować przelew na numer telefonu;
 • ustawić cel oszczędnościowy i zapewnić na nim saldo w wysokości min. 50 zł.

Spełnienie każdego z tych trzech warunków nagradzane jest premią w wysokości 20 zł. A za zrealizowanie wszystkich bank wypłaca dodatkowo 140 zł. Razem daje nam to 200 zł bonusu.

Następny krok polega na wykonaniu 5 transakcji przy użyciu wydanej do konta karty. Należy to zrobić przed końcem kolejnego miesiąca od otwarcia rachunku.

Dzięki temu zyskujemy prawo do kolejnej nagrody w wysokości 20 zł w akcji ”Nagroda dodatkowa”. Zdobyte premie bank przekaże na eKonto możliwości do końca drugiego miesiąca po miesiącu założenia rachunku.

Dobrą informacją jest to, że bonusy nie podlegają opodatkowaniu od osób fizycznych i nie trzeba ich rozliczać.

Co warto wiedzieć o promocji mBanku?

Jak więc widać, wymagania promocji mBanku nie należą do specjalnie wymagających. Należy jednak skupić się przez chwilę na tym, co mBank rozumie przez przelewy na telefon, płatności telefonem, transakcje kartą i cel oszczędnościowy.

Według regulaminu ”płatnością telefonem” nazywamy bezgotówkową transakcję zakupu zrealizowaną w punkcie handlowo-usługowym lub przez Internet, wykorzystując Google Pay lub Apple Pay (musi być do nich przypisana wydana do konta otwartego w promocji karta). Pod uwagę brane są także transakcje zrealizowane Blikiem zbliżeniowym.

Jeśli chodzi o przelew na numer telefonu, to organizator określa go jako przelew wykonany w mobilnej aplikacji na wybrany numer telefonu odbiorcy, który zarejestrowany jest w usłudze Blik.

Definicję celu oszczędnościowego mamy rozumieć jako rachunek powiązany z eKontem możliwości, który umożliwi nam regularne oszczędzanie.

Aktywacja usługi ”Moje cele” odbywa się podczas składania wniosku o otwarcie rachunku osobistego po zaznaczeniu odpowiedniego pola w formularzu.

Można to zrobić także później w bankowości internetowej (zakładka Pasaż → Market → Oszczędności ->Moje cele).

Trzeba mieć na uwadze to, że do końca miesiąca następnego po miesiącu otwarcia konta osobistego saldo celu oszczędności musi wynosić min. 50 zł.

W przypadku transakcji kartą sprawa jest o tyle prosta, że są to wszystkie płatności zrealizowane w sklepach stacjonarnych i internetowych przy użyciu:

 • ”plastiku”,
 • telefonu,
 • Blika (także zbliżeniowego).

Oferta mBanku

Oczywiście promocja bardzo zachęca do skorzystania z oferty banku, ale czy w praktyce warunki prowadzenia konta są satysfakcjonujące?

Z eKonta możliwości mogą korzystać wszystkie osoby fizyczne w wieku od 18 do 24 lat za darmo.

Co dokładnie oznacza ”za darmo”? Nie zapłacimy nic na prowadzenie konta, obsługę karty oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. Dodatkowo skorzystać można z całkiem atrakcyjnej oferty walutowej i dostępu do wielu interesujących funkcjonalności.

Moje cele

Rachunek oszczędnościowy ”Moje cele” jest oprocentowanym kontem do autooszczędzania niewielkich kwot, które pozostają z płatności kartą, przelewu czy wypłaty z bankomatu.

Samodzielnie możemy wybrać:

 • czy chcemy zaokrąglić resztę do pełnych dziesięciu złotych;
 • czy decydujemy się na przekazywanie na rachunek określonych kwot lub procentu od transakcji.

Oczywiście rachunek oszczędnościowy można zasilać także samemu realizując np. przelewy z konta osobistego.

Promocja mBanku pozwala nam na uzyskanie podwyższonego oprocentowania na rachunku. Wynosi ono 8% w skali roku i obejmuje własne środki do 50000 zł.

Promocyjna stawka obowiązuje przez 3 miesiące kalendarzowe po otwarciu konta. I obejmuje środki do łącznej kwoty 1 mld zł powierzone bankowi w promocji.

Aby „załapać” się na bonusowe 8%, należy zadbać o to, by suma wpływów w bieżącym miesiącu była wyższa przynajmniej o 100 zł od sumy obciążeń.

Realizacje warunku bank sprawdza w ostatni dzień roboczy miesiąca. I bierze pod uwagę wszystkie rachunki do automatycznego oszczędzania powiązane z jednym eKontem możliwości.

Krótko mówiąc saldo na rachunku oszczędnościowym musi być co miesiąc o 100 zł wyższe niż w poprzednim.

Jak więc widać, atrakcyjną premię możemy otrzymać za wykonanie zaledwie kilku prostych aktywności. Jedynym utrudnieniem może być wymóg posiadania e-dowodu lub skorzystanie z metody ”na selfie” w celu otwarcia konta.

Oszczędzający klienci muszą także mieć na uwadze comiesięczne powiększanie salda na rachunku oszczędnościowym. W przeciwnym razie bank nie naliczy promocyjnego oprocentowania.

Mimo wszystko, warunki najnowszej promocji mBanku są łatwe do spełnienia. I bez większego wysiłku można zdobyć dodatkową gotówkę.

bankradar.pl