Biznes na plusie, ceny na minusie – edycja II

Alior Bank przygotował kolejną edycję promocji dla firm, w ramach której uzyskać można premię sięgającą nawet 1800 zł. Akcja dotycząca firmowej karty debetowej Mastercard z Plusem pozwala na odzyskanie części kosztów ponoszonych na stacjach paliw.

Z promocji „Biznes na plusie, ceny na minusie – edycja II” mogą skorzystać zarówno obecni, jak i nowi klienci Alior Banku. Na tych ostatnich dodatkowo czeka możliwość odebrania 1500 zł bonusu za aktywność na firmowym rachunku w ciągu roku.

Kto może skorzystać z promocji?

Na promocji Alior Banku skorzystają przede wszystkim firmy, które ponoszą znaczne koszty związane z eksploatacją pojazdów.

W dużym stopniu wynika to z wzrastających cen paliwa. Akcja zorganizowana przez Alior Bank pozwoli przedsiębiorcom na przynajmniej częściowe odzyskanie wydatków pozostawianych na stacjach paliw.

Uczestnicy promocji będą mogli uzyskać 10 proc. zwrotu takich kosztów, przy czym na miesięczną kwotę maksymalną wpłynie status klienta.

Nowy właściciel rachunku firmowego w Alior Banku odzyska do 200 zł miesięcznie, czyli 1800 zł w ciągu 9 miesięcy obowiązywania promocji. Dla klientów obecnych przygotowano premię 100 zł zwrotu miesięcznie, co daje 900 zł w skali 9 miesięcy.

Akcja promocyjna „Biznes na plusie, ceny na minusie – edycja II” potrwa do 30 września 2023 roku. Za nowego klienta uznaje się przedsiębiorcę, który przed 2 stycznia 2023 roku nie posiadał w Alior Bank konta firmowego.

Założenie takiego rachunku  z kartą debetową Mastercard z Plusem pozwala na uzyskanie nie tylko zwrotów na stacjach paliw, ale też dodatkowej premii za operacje na koncie.

W przypadku obecnych klientów, udział w akcji jest możliwy pod warunkiem posiadania konta firmowego w Alior Bank w dniu rozpoczęcia promocji.

Konsument nie może jednocześnie dysponować wydaną do takiego rachunku kartą debetową, o którą to właśnie trzeba zawnioskować celem udziału.

Jak zdobyć nagrody w promocji „Biznes na plusie, ceny na minusie – edycja II”?

Aby wziąć udział akcji, należy do 30 września 2023 roku założyć w Alior Banku rachunek iKonto Biznes z firmową kartą debetową Mastercard z Plusem.

Jeżeli uczestnik posiada już konto firmowe w tej instytucji, musi jedynie podpisać umowę o kartę debetową.

Licząc do 30 września 2023 roku, w każdym miesiącu trwania promocji należy spełnić wymagane warunki aktywności.

Pierwszy z nich to wykonanie transakcji gotówkowych lub bezgotówkowych wszystkimi posiadanymi karatami debetowymi, których łączna kwota wyniesie minimum 500 zł.

Drugim warunkiem jest zrealizowanie minimum jednego przelewu do Urzędu Skarbowego lub ZUS z firmowego rachunku. W przypadku niedopełnienia choćby jednego z tych wymagań, premia za dany miesiąc nie zostanie przyznana.

Aby otrzymać zwrot 10% wydatków na paliwo, należy płacić na stacjach otrzymaną kartą debetową MasterCard z Plusem.

Kwota maksymalna dla nowych klientów to 200 zł miesięcznie, a dla obecnych 100 zł miesięcznie przez cały okres trwania promocji.

Nagroda zostanie wypłacona na firmowy rachunek do 15. dnia roboczego miesiąca, który następuje po miesiącu dokonania płatności.

W przypadku nawiązania współpracy jako konsument firmowy, warto aktywnie korzystać z rachunku przez 12 miesięcy. Alior Bank przyznaje bowiem premie za wybrane operacje.

Realizacja minimum 4 transakcji bezgotówkowych kartą w danym miesiącu pozwala na uzyskanie bonusu, którego wysokość będzie zgodna z cennikiem ustalonym w regulaminie akcji „1500 zł dla firm”.

Nagroda zostanie przekazana na iKonto Biznes do końca miesiąca kolejnego po tym, w którym wykonano premiowane transakcje.

O czym jeszcze warto wiedzieć?

W regulaminie akcji wyraźnie zaznaczono, że miejsca realizacji transakcji identyfikowane będą na podstawie kodów MMC. Dopuszczalne są punkty handlowe i usługowe o numerach 5172, 5541, 5542 oraz 5983.

Kwestia ta ma dość duże znaczenie, ponieważ niektóre stacje paliwa prowadzą szerszą działalność i określa się ją innymi kodami MMC. W przypadku zatankowania w takim miejscu, nie otrzymamy zwrotu.

W Alior Bank można na szczęście łatwo to sprawdzić, sprawdzają kod miejsca płatności w szczegółach transakcji z poziomu bankowości elektronicznej.

Warto również pamiętać, że promocja nie obejmuje hurtowych zakupów paliwa czy wypłat w terminalach POS. Aby otrzymać zwrot za paliwo konto firmowe Millennium Banku musi być w tym czasie aktywne.

Nagrody stanowią przychód firmy i należy się z nich rozliczyć w urzędzie skarbowym.

5/5 - 1 głosów
bankradar.pl