Bankuj mobilnie – edycja VIII (890 zł premii)

Alior Bank po raz kolejny promuje swoje Konto Jakże Osobiste akcją „Bankuj mobilnie – edycja VIII”.

Za otwarcie tego rachunku i spełnienie kilku prostych warunków, można uzyskać 450 zł premii. Przy czym 50 zł zdobędziemy za skorzystanie z metody „na selfie” przy zakładaniu konta oraz 400 zł za aktywność.

To jedna z tych promocji, gdzie można zdobyć dodatkowe pieniądze za założenie konta w aplikacji.

Na uczestników promocji czekają też dodatkowe nagrody, czyli moneyback 240 zł za transakcje mobilne oraz 200 zł za udział w programie MasterCard Bezcenne chwile. Pakiet promocyjny będzie dostępny do 31 maja 2023 roku.

Kto może wziąć udział w akcji Alior Banku?

Promocja Alior Banku jest przeznaczona dla nowych klientów. Z tego względu nie skorzystają z niej osoby, które posiadają już konto osobiste w tej instytucji i założyły je w ciągu 2 lat przed wyrażeniem chęci udziału w akcji.

Jako klienci traktowani są też konsumenci dawnego T-Mobile Usługi Bankowe, przejętego przez Alior Bank. Okres karencji w ich przypadku również wynosi 2 lata.

W promocji mogą natomiast brać udział posiadacze kont oszczędnościowych lub firmowych w Alior Banku, a także rachunku w Kantorze Walutowym należącym do tej instytucji. 

Jak zdobyć nagrody w promocji „Bankuj mobilnie – edycja VIII”?

Aby wziąć udział w promocji, należy do 31 maja 2023 roku założyć Konto Jakże Osobiste wraz z kartą debetową.

Uczestnik musi wyrazić wszystkie zgody na otrzymywanie informacji marketingowych czy przetwarzanie danych osobowych. Aby w ramach promocji otrzymać dodatkowe 50 zł, warto jako metodę weryfikacji tożsamości wybrać Video Selfie.

Na podpisanie umowy o wybrane produkty klient ma dopuszczalnie 30 dni od momentu złożenia wniosku.

Po załatwieniu wszystkich wymaganych formalności, należy w ciągu 30 dni aktywować minimum 2 korzyści dla Konta Jakże Osobistego.

Aby otrzymać 8 premii gotówkowych po 50 zł, przez kolejne 8 miesięcy następujących po miesiącu zawarcia umowy należy zrealizować odpowiednie zadania.

Pierwszym wymogiem jest minimum jednorazowe zalogowanie się do aplikacji mobilnej.

A drugim – wykonanie przynajmniej jednej transakcji bezgotówkowej kartą na dowolną kwotę w sklepie internetowym lub stacjonarnym.

Wszystkie premie będą wypłacane na założone Konto Jakże Osobiste, w terminie do końca miesiąca kolejnego po miesiącu spełnienia wymaganych warunków. Dotyczy to także dodatkowego bonusu za otwarcie rachunku metodą „na selfie”.

Aby po założeniu konta otrzymać jeszcze jedną premię, należy zarejestrować kartę płatniczą debetową lub kredytową w programie MasterCard Bezcenne Chwile. Uczestnik musi następnie wykonać za jej pomocą określone transakcje gotówkowe.

Nagroda to 16 000 punktów stanowiące równowartość 200 zł w przypadku zarejestrowania karty debetowej. Bądź też 20 000 punktów odpowiadających kwocie 250 zł przy zarejestrowaniu karty kredytowej.

Fakt niezrealizowania warunków aktywności w jednym miesiącu nie wyklucza uczestnika z możliwości uzyskania premii w miesiącach kolejnych.

Dla wielu klientów Alior Banku stanowi to zachętę do udziału w akcji. Ponieważ niweluje ryzyko utraty całego bonusu w przypadku wystąpienia niespodziewanych okoliczności i konieczności zaprzestania aktywności po paru miesiącach starań.

Do momentu wypłaty ostatniej nagrody, uczestnik nie może wypowiedzieć umowy o rachunek i kartę oraz rezygnować z korzyści do Konta Jakże Osobistego.

O czym jeszcze warto wiedzieć?

Transakcje bezgotówkowe należy wykonywać kartą płatniczą wydaną do Konta Jakże Osobistego.

W regulaminie akcji Alior Banku wyszczególniono kody MMC placówek, w których nie powinno się wykonywać takich transakcji.

Zakupy w sklepie oznaczonym niewłaściwym kodem mogą nawet doprowadzić do utraty bonusu, bez możliwości reklamacji. Numery te określają punkty, które funkcjonują jako m.in.:

  • kasyna i zakłady bukmacherskie,
  • instytucje finansowe,
  • brokerzy ubezpieczeniowi,
  • firmy oferujące usługi transportowe,
  • firmy sprzedające narzędzia gazowe, wodne, elektryczne i sanitarne.

W Alior Banku da się bez większych problemów sprawdzić, czy transakcję wykonano w odpowiednim miejscu. Kod MMC danego punktu jest bowiem podawany w szczegółach dotyczących każdej zrealizowanej płatności.  

5/5 - 1 głosów
bankradar.pl