50 zł premii dla dzieci od ING Bank Śląski

ING Bank Śląski przygotował promocję dla rodziców, którzy chcą sprawić prezent dziecku poniżej 18. roku życia.

Premia 50 zł jest przyznawana za założenie karty przedpłaconej lub Konta Mobi, a następnie spełnienie nieskomplikowanych warunków aktywności.

Akcja „50 zł na kartę” dotyczy dzieci w wieku do 13 lat, a akcja „50 zł na start” nastolatków z przedziału wiekowego 13-17 lat.

Poza szansą uzyskania 50 zł premii dla dzieci, udział w promocji może być dobrym sposobem na wprowadzenie najmłodszych w świat bankowości i finansów.

Obie akcje przygotowane samodzielnie przez ING Bank Śląski potrwają do 27 maja 2023 roku.

Kto może wziąć udział w promocji?

Obie promocje przeznaczone są dla klientów ING Banku Sląskiego, a konkretnie właścicieli lub współwłaścicieli minimum jednego z dostępnych wariantów kont.

Udział w akcji wymaga też posiadania dostępu do bankowości elektronicznej Moje ING. Z promocji mogą również skorzystać osoby niebędące jeszcze klientami tej instytucji.

W takim przypadku należy przed założeniem produktu dla dziecka zawnioskować o Konto z Lwem Direct.

Rachunki dla dorosłych również są objęte promocjami, co może stanowić dodatkową zachętę do współpracy z ING Bankiem Śląskim.

Jak zdobyć 50 zł premii dla dzieci?

Aby wziąć udział w promocji, należy przede wszystkim założyć konto osobiste w w ING Banku Śląskim. Jeżeli uczestnik posiada już rachunek w tej instytucji, może od razu przejść do dalszych etapów.

Przed przystąpieniem do akcji trzeba wyrazić zgodę na przekazywanie drogą elektroniczną informacji handlowych, włącznie z tymi profilowanymi.

Dane na ten temat można sprawdzić poprzez bankowość internetową w zakładce Moje dane. A także na infolinii lub podczas bezpośredniej wizyty w oddziale stacjonarnym ING Banku Śląskiego.

Do dnia 27 maja 2023 roku należy za pomocą serwisu Moje ING założyć dla swojego dziecka odpowiedni produkt.

W zależności od wieku potomka, będzie to karta przedpłacona (do 13 roku życia) lub Konto Mobi (w wieku od 13 lat, ale przed 18. urodzinami).  Na tym etapie wystarczy przystąpić do promocji, a następnie zaakceptować jej regulamin.

Przy składaniu wniosku internetowego niezbędne będzie dołączenie zdjęcia lub skanu aktu urodzenia dziecka. Umowa jest potwierdzana kodem autoryzacyjnym, przesyłanym SMS-em na podany numer telefonu.

Aby spełnić warunek aktywności, należy do 27 czerwca 2023 roku zrealizować ze swojego rachunku przelew na kartę lub Konto Mobi dziecka w kwocie minimum 50 zł.

Premia o takiej samej wartości wpłynie na wybrany produkt w ustalonym terminie:

  • do 12 czerwca 2023 roku w przypadku spełnienia warunków do 27 maja,
  • do 12 lipca 2023 roku przy późniejszym dopełnieniu wymagań regulaminu.

Aby ING Bank Śląski wypłacił premię przeznaczoną dla dziecka, w dniu startu promocji nie może być ono posiadaczem karty przedpłaconej lub właścicielem Konta Mobi w dniu przystąpienia do akcji rodzica.

O czym jeszcze warto wiedzieć?

ING Bank Śląski nie wymaga utrzymywania zgody marketingowej uczestnika do końca trwania promocji. W praktyce oznacza to, że należy ją wyrazić jedynie w momencie przystąpienia do akcji.

Uczestnik może ją następnie w dowolnym momencie wycofać. Warunkiem jest jednak utrzymanie do momentu wypłaty bonusu produktów posiadanych w ING Banku Śląskim – zarówno przez rodzica, jak i dziecko.

Warto też zwrócić uwagę, że opłata za wydanie karty przedpłaconej wynosi 15 zł. Z tego względu nieco obniża zyski z promocji.

Jeżeli jednak karta lub konto zakładamy dla więcej niż jednego dziecka, premia będzie przysługiwała każdemu z nich.

bankradar.pl