50 zł na start w promocji ING Bank Śląski

Najnowsza promocja przygotowana przez ING Bank Śląski pozwala na uzyskanie bonusu w wysokości 50 zł dla dziecka w wieku od 13 do 18 lat za otwarcie dla niego Konta Mobi i spełnienie prostych warunków aktywności.

Dodatkowo decydując się na wykupienie szkolnego ubezpieczenia dla pociechy, można zdobyć kolejne 50 zł (w formie vouchera do Allegro). Tę akcję specjalną przygotowało Nationale-Nederlanden Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

Promocja „50 zł na start” potrwa do 20 grudnia 2023 r. Z kolei z akcji specjalnej dotyczącej ubezpieczenia skorzystać można do 30 września 2023 r.

Kto może wziąć udział w promocji „50 zł na start”?

Promocja dedykowana jest pełnoletnim klientom ING Banku Śląskiego posiadającym dostęp do internetowej bankowości Moje ING i pełną zdolność do czynności prawnych.

Dodatkowo bank wymaga, by dziecko nie posiadało Konta Mobi w ING w momencie przystąpienia rodzica do akcji specjalnej. W regulaminie nie ma zapisów dotyczących okresu karencji.

Jak zdobyć bonus?

Osoby, które nie posiadają rachunku osobistego w ING w pierwszej kolejności powinny założyć dla siebie Konto Direct z Lwem.

W przypadku obecnych klientów banku można pominąć powyższy krok i od razu przejść do kolejnego.

Posiadacze rachunku powinni upewnić się, że wyrazili zgodę na otrzymywanie informacji handlowych elektronicznie (również profilowanych).

Można to zweryfikować w bankowości internetowej (zakładka Moje dane), na infolinii lub w placówce bankowej.

Wyrażonej zgody nie trzeba utrzymywać do końca trwania promocji. Należy jedynie mieć pewność, że jest ona wyrażona w czasie przystąpienia do akcji specjalnej, a później można wycofać ją w dowolnym momencie.

Warto jednak wiedzieć, że rodzic i dziecko muszą posiadać aktywne produkty bankowe do czasu wypłaty bonusu.

Kolejny etap polega na otwarciu Konta Mobi dla nastolatka (13 – 18 lat) do 20 grudnia 2023 r. w serwisie transakcyjnym Moje ING. Jednocześnie należy przystąpić do promocji i zaakceptować regulamin.

Przedstawiciele ustawowi mający pod opieką więcej niż jedno dziecko do promocji mogą zapisać się tylko raz, a rachunki otworzyć dla każdej pociechy. Po spełnieniu wymagań bonus otrzyma każde dziecko.

Składając wniosek online należy posiadać dowód osobisty nastolatka. W przypadku różnych nazwisk wymagane będzie także przedstawienie skanu lub zdjęcia aktu urodzenia dziecka.

W celu podpisania umowy bank prześle kod autoryzacyjny w wiadomości SMS. Alternatywą jest zatwierdzenie operacji kodem PIN w aplikacji Moje ING Mobile.

Bank wymaga, by do 20 stycznia 2024 r. rodzic zrealizował przelew (również Blik na telefon) z własnego rachunku prowadzonego w ING Banku Śląskim na Konto Mobi dziecka o wartości przynajmniej 50 zł.

Bonus w wysokości 50 zł za otwarcie Konta Mobi bank przekaże na rachunek nastolatka w jednym z dwóch terminów:

  • do 5 grudnia 2023 r., jeśli warunki spełniono do 20 listopada 2023 r.;
  • do 5 lutego 2024 r., gdy warunki spełniono do 20 stycznia 2024 r.

Nagroda nie podlega opodatkowaniu, więc nastolatek i rodzic nie muszą się z niej rozliczać.

W przypadku promocji dotyczącej ubezpieczenia, wymaga się ubezpieczenia na okres jednego roku w jednym z dwóch wariantów:
  • Optimum;
  • Premium.

Formularz znajdziemy na stronie internetowej www.ing.pl. Do 30 września 2023 r. należy wykupić szkolne ubezpieczenie NNW dla pociechy.

Elektroniczny voucher do wykorzystania na Allegro zostanie przekazany mailem lub w wiadomości SMS na numer/e-mail wskazany we wniosku.

Maksymalny czas oczekiwania na nagrodę to 35 dni licząc od dnia zawarcia umowy i opłacenia składki.

Niezależnie od ilości wykupionych polis, otrzymać można tylko jeden bon, którego ważność określona zostanie w wiadomości z nagrodą. Powyższa nagroda również nie podlega opodatkowaniu.

Promocje ING niosą za sobą o wiele większe korzyści niż tylko nagrody finansowe. Przede wszystkim jest to dobra okazja do zapoznania nastolatka z możliwościami i funkcjonowaniem nowoczesnej bankowości.

Nie warto zwlekać, ponieważ obie promocje są bardzo atrakcyjne, a warunki, które należy zrealizować nie należą do trudnych.

Krok po kroku do otrzymania premii

1 Aby przystąpić do promocji musisz być klientem ING Bank Śląski. Możesz założyć konto Direct w promocji i zdobyć 250 zł premii.

Aby przystąpić do promocji dedykowanej dzieciom i nastolatkom musisz wyrazić zgodę na przekazywanie informacji handlowych drogą elektroniczną.

Jeżeli nie jesteś pewien, czy to zrobiłeś, możesz to sprawdzić w zakładce „Moje dane” w bankowości internetowej, na infolinii lub w dowolnym oddziale banku.

2 Do 20 grudnia 2023 roku w bankowości Moje ING otwórz Konto Mobi nastolatkowi (13-17 lat)

Jednocześnie przystąp do promocji i zaakceptuj wymagany regulamin.

3 Do 20 stycznia 2024 roku wykonaj przelew w kwocie min. 50 zł ze swojego konta w ING na Konto Mobi dziecka.
💎 50 zł nagrody wpłynie na Konto Mobi nastolatka:

  • do 5 grudnia 2023 r. –  jeśli warunki promocji udało się spełnić do 20 listopada 2023 r.
  • do 5 lutego 2024 r. – jeśli warunki promocji udało się spełnić do 20 stycznia 2024 r.
💎 Jeżeli chcesz zdobyć dodatkowe 50 zł w formie vouchera do Allegro, to do 30 września 2023 r. wykup ubezpieczenie szkolne dla dziecka.
bankradar.pl