350 zł na start w promocji Alior Bank

Podejmując współpracę z Alior Bankiem klienci biznesowi mają szansę na zdobycie atrakcyjnych nagród. Za otwarcie konta firmowego, bank przyznaje premię na start w wysokości 350 zł.

Za aktywne korzystanie z konta można natomiast zgarnąć aż 1500 zł bonusu, którego powiększenie o 1000 zł jest możliwe, jeśli sięgniemy dodatkowo po kartę Mastercard z Plusem.

Dodatkowo można jeszcze uzyskać 700 zł w formie karty podarunkowej do wykorzystania na portalu Allegro.

Oferta została przygotowana dla przedsiębiorców prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Równolegle prowadzone są zatem aż cztery akcje specjalne:

 • „350 zł na start” (zakończy się 30 czerwca 2024 r.);
 • ”Plusy Karty z Plusem – edycja 2” (potrwa do 30 czerwca 2024 r.);
 • promocja „Karta Podarunkowa Allegro w prezencie dla klientów Alior Banku” (ograniczona pula nagród);
 • promocja z premią za aktywność na koncie – bezterminowa.

W pierwszej akcji przedsiębiorcy mają szansę na zdobycie 350 zł premii na start w formie przelewu na rachunek biznesowy.

Promocja dotycząca karty debetowej Mastercard z Plusem pozwala na odzyskanie 10% wydatków poniesionych na stacjach paliw (maks. 1000 zł).

Dodatkowe bonusy, których suma może wynieść aż 1500 zł przyznawane są natomiast za aktywne posługiwanie się rachunkiem biznesowym.

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja „350 zł na start” została przygotowana z myślą o osobach fizycznych prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, które w ciągu 12 miesięcy przed przystąpieniem do niej, nie były w posiadaniu żadnego produkty z oferty Alior Banku dla firm.

Jeśli chodzi o akcję dotyczącą karty debetowej Mastercard z Plusem, do udziału w niej uprawnieni są przedsiębiorcy nie posiadający karty debetowej przed dniem 1 kwietnia 2024 r.

Z kolei promocja, w której do zdobycia jest premia za aktywność powstała dla przedsiębiorców, którzy dotychczas nie korzystali jeszcze z żadnego produktu firmowego.

Jak zdobyć bonusy?

Do 30 czerwca 2024 r. należy złożyć wniosek o otwarcie konta firmowego w Alior Banku i podać kod promocji: PROMO350.

Podpisanie umowy z bankiem o prowadzenie rachunku musi nastąpić w ciągu 15 dni od dnia złożenia wniosku.

Aby uzyskać premię na start, należy w ciągu 45 dni od otwarcia rachunku zrealizować przelew do ZUS lub organów podatkowych.

Bonus gotówkowy zostanie przekazany na rachunek biznesowy do ostatniego dnia drugiego miesiąca następującego po miesiącu, w którym zrealizowane zostały wszystkie warunki uprawniające do otrzymania go.

Warto mieć na uwadze, że nagroda stanowi przychód firmy i konieczne jest rozliczenie się z niej według właściwych dla siebie zasad opodatkowania.

Kolejną nagrodę można otrzymać za realizowanie płatności na stacjach paliw przy pomocy karty Mastercard z Plusem.

Alior Bank zobowiązuje się do zwrócenia 10% poniesionych kosztów, maksymalnie 200 zł w miesiącu przez okres pięciu miesięcy. Nietrudno policzyć, że sumarycznie odzyskać można aż 1000 zł.

Przedsiębiorcy mają także możliwość zdobycia nawet 1500 zł premii za aktywne posługiwanie się rachunkiem biznesowym.

Maksymalnie do uzyskania jest 125 zł miesięcznie, a wysokość bonusów uzależniona jest od zrealizowanych operacji. Po wykonaniu przynajmniej 4 bezgotówkowych transakcji kartą w miesiącu otrzymać można bonusy cząstkowe.

Aby zdobyć 700 zł na Allegro, należy założyć nowe Konto Firma na Allegro z linku, który otrzymasz e-mailem po założeniu konta firmowego.

Kolejnym krokiem jest wystawienie min. 1 oferty sprzedaży na Koncie Firma na Allegro w czasie trwania promocji oraz wskazanie iKonto Biznes jako konta do wypłat.

Krok po kroku do otrzymania 350 zł premii

1 Do czerwca 2024 roku złóż wniosek o konto firmowe w Alior Banku.

We wniosku podaj kod promocyjny: PROMO350

2 W ciągu 15 dni od momentu złożenia wniosku o konto zawrzyj z bankiem umowę o prowadzenie rachunku firmowego.
3 W ciągu 45 dni od założenia konta wykonaj przelew do ZUS lub organów podatkowych.
💎 350 zł nagrody wpłynie na Twoje konto firmowe do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnisz wszystkie warunki jej otrzymania.

Krok po kroku do otrzymania 1500 zł premii

1 Przez 12 miesięcy wykonuj operacje bankowe związane z działalnością Twojej firmy.

Aby móc otrzymać poszczególne premie (patrz krok 2), w każdym miesiącu musisz zrealizować min. 4 transakcje bezgotówkowe kartą (nie musisz ich wykonać w miesiącu, w którym otworzyłeś konto).

2 Bank będzie Cię nagradzał premiami za wykonanie poszczególnych aktywności:

 • 20 zł za przelew do ZUS (na min. 500 zł) lub US (na min. 500 zł) Zlecenie stałe i przelew natychmiastowy nie są wliczane do ww. warunku.
 • 10 zł za przelew SEPA na min. 100 EUR.
 • 25 zł za zrealizowanie i rozliczenie w danym miesiącu transakcji kartą/kartami wydanymi do konta firmowego na min. 2 tys. zł.
 • 15 zł za wykonanie w miesiącu min. 3 przelewów zagranicznych lub przelewów w walucie obcej w kraju.
 • 10 zł za wpływ na rachunek przelewu z PCKF na min. 100 zł.
 • 25 zł za:
 • wymianę waluty (Autodealing) na rynku transakcji kasowych na min. 5 tys. jednostek waluty obcej dla transakcji crossowych (bez PLN) w walucie bazowej w miesiącu LUB
 • wykonane przewalutowania pomiędzy rachunkami posiadacza w ramach firmy na min. 5 tys. jednostek waluty obcej, dla transakcji crossowych (bez PLN) w walucie bazowej w miesiącu
 • Nagroda za średniomiesięczne saldo na rachunku:
 • od 2500,01 do 10 000 zł – 0 zł
 • od 10 000,01 do 50 000 zł – 5 zł
 • od 50 000,01 do 100 000 zł – 10 zł
 • od 100 000,01 zł – 20 zł
💎 Maksymalnie możesz otrzymać 125 zł premii w miesiącu, czyli maksymalnie 1500 zł w ciągu roku.

Krok po kroku do otrzymania 1000 zł premii

1 Do czerwca 2024 roku podpisz z bankiem umowę o kartę debetową Mastercard z Plusem.
2

W każdym z 5 miesięcy kalendarzowych (licząc od tego, w którym zawarłeś umowę o kartę):

 • wykonaj transakcje bezgotówkowe i/lub transakcje gotówkowe wszystkimi posiadanymi przez siebie kartami Mastercard z Plusem na łączną kwotę min. 500 zł
 • wykonaj min. jeden przelew do ZUS lub US z konta firmowego

UWAGA! Brak spełnienia choćby jednego z powyższych warunków, będzie skutkował utratą szans na zdobycie premii za dany miesiąc.

3 Płać kartą debetową Mastercard z Plusem na stacjach paliw. Bank będzie Ci zwracał 10% wydatków na paliwo.

Możesz otrzymać maksymalnie 200 zł moneybacku miesięcznie w ciągu 5 kolejnych miesięcy (licząc od tego, w którym podpisałeś umowę o kartę).

💎 Cząstkowe premie będziesz otrzymywać na konto firmowe do 15. dnia roboczego miesiąca następującego po tym, w którym dokonałeś płatności.

Krok po kroku do otrzymania 700 zł premii

1 Załóż nowe Konto Firma na Allegro za pomocą linku, który otrzymasz e-mailem po założeniu iKonta Biznes.
2 Wystaw przynajmniej 1 ofertę sprzedaży na Koncie Firma na Allegro w czasie trwania promocji i wskaż iKonto Biznes jako konto do wypłat.
💎 Kartę podarunkową o wartości 700 zł otrzymasz w ciągu 30 dni roboczych od daty spełnienia warunków promocji.

Bank prześle Ci kod w formie elektronicznej na podany adres e-mail.

5/5 - 1 głosów
bankradar.pl