2000 zł premii dla firm i 0 zł za konto firmowe przez 2 lata – promocja Pekao Bank

Z początkiem nowego miesiąca Bank Pekao przychodzi do klientów biznesowych z kolejną odsłoną promocji.

Konto Przekorzystne Biznes jest świetną propozycją dla przedsiębiorców prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, którzy szukają konta taniego i nowoczesnego. Dodatkowo korzystając z promocji można zyskać nawet 2000 zł nagrody.

Aby zdobyć taką premię należy otworzyć konto firmowe oraz aktywnie z niego korzystać. Pozwoli to na zyskanie bezpłatnego rachunku przez dwa lata i premii w wysokości nawet 600 zł, a za wykonanie działań dodatkowych można zgarnąć kolejne bonusy.

Akcja specjalna „2000 zł premii dla firm i 0 zł za konto firmowe przez 2 lata” potrwa do 31 października 2023 r. do zdobycia jest kilka nagród, a każda z nich przyznawana jest za wypełnienie innych warunków.

Najnowsza promocja Pekao Banku dla przedsiębiorców obejmuje następujące bonusy:

1. Zwolnienie z opłat za prowadzenie konta przez 24 miesiące – już za samo otwarcie rachunku z kartą.

2. 200 zł za połączenie serwisu transakcyjnego Pekao24 dla Firm z platformą księgową ”Księgowość z Żubrem”.

Równolegle trwa akcja ”Przełomowa Oferta Księgowa” przygotowana przez Cash Director, w której do zdobycia jest dwuletnie zwolnienie z opłat związanych z Pakietem Księgowość Self-Service w usłudze Księgowość z Żubrem i dostęp do dwóch kursów online.

Po uruchomieniu Pakietu Obsługi Księgowej Komfort, który zapewnia pełną obsługę księgową dla przedsiębiorstw rozliczających się przez KPiR klienci mogą przez 2 lata korzystać z funkcjonalności jakie daje Pakiet Biznes bezpłatnie i skorzystać z 4 kursów internetowych.

3. 600 zł zwrotu za transakcje bezgotówkowe – zwrot obejmuje 3% wartości transakcji, maksymalnie 100 zł przez 6 miesięcy.

4. 600 zł za terminal płatniczy i realizowane transakcje o wartości przynajmniej 1000 zł miesięcznie – max. zwrot to 6 x 100 zł;

5. 600 zł za podpisanie umowy kredytowej o pożyczkę / skorzystanie z leasingu/ skorzystanie z faktoringu.

Nietrudno policzyć, że łącznie do zgarnięcia jest 2000 zł i to nie biorąc pod uwagę oszczędności związanych z uniknięciem opłat za prowadzenie rachunku.

Kto może skorzystać z promocji Pekao Banku?

W promocji mogą wziąć udział przedsiębiorcy, którzy nie posiadali w Banku Pekao SA (również w przypadku przejęcia ich z dawnego Idea Banku) rachunku bieżącego od 1 stycznia 2023 r. do czasu skorzystania z akcji specjalnej.

Oferta skierowana jest do przedsiębiorców prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, rolników indywidualnych, spółek cywilnych lub osobowych w Polsce rozliczających się w oparciu o księgowość uproszczoną.

Regulamin nie wyklucza z udziału posiadaczy rachunku osobistego w Pekao SA.

Dodatkowych warunkiem jest zrealizowanie w każdym z 6 miesięcy przelewu do ZUS (KRUS dla rolników) na min. 270 zł. Zrealizowanie tego warunku jest niezbędne, by ubiegać się o jakiekolwiek bonusy.

Jak zdobyć nagrody w promocji Banku Pekao?

Pierwszym krokiem jest złożenie wniosku na stronie promocji i podpisanie umowy o Konto Przekorzystne Biznes z kartą Mastercard i dostępem do serwisu transakcyjnego Pekao24 dla firm.

Termin na wykonanie powyższych czynności upływa 31 października 2023 r. Umowę z bankiem należy podpisać online.

Konieczne jest zaakceptowanie regulaminu promocji i wyrażenie zgody na otrzymywanie informacji marketingowych drogą mailową i telefoniczną.

W ciągu 6 miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu otwarcia rachunku należy spełnić dwa warunki:
 1. realizacja przelewu do ZUS/KRUS na kwotę min. 270 zł;
 2. wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą debetową Mastercard lub przy użyciu aplikacji Peopay o wartości min. 500 zł.

Bank Pekao SA zwraca 3% wydatków kartą. Maksymalnie otrzymać można 100 zł miesięcznie. Zdobyty moneyback zostanie wypłacony na rachunek firmowy do końca miesiąca następnego po miesiącu, w którym zrealizowano transakcje.

Dla lepszego zobrazowania warunków, omówmy zasady na konkretnym przykładzie.

W przypadku założenia rachunku w lipcu 2023 warunki trzeba zacząć realizować w sierpniu 2023 i skończyć w styczniu 2024. A premia za poszczególne miesiące będzie wypłacana od września 2023 r. do lutego 2024 r.

Korzystając z opcji połączenia serwisu Pekao24 dla Firm z platformą ”Księgowość z Żubrem”, możemy zyskać premię w wysokości 200 zł.

Aby to zrobić, należy zalogować się na konto firmowe i złożyć wniosek o usługę ”Księgowość z Żubrem”.

Nie można rozłączać z nią bankowości elektronicznej przez okres dwóch miesięcy, liczonych od miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta.

Warto pamiętać o możliwości uniknięcia opłat lub skorzystania z poszerzonego pakietu usług księgowych bez opłat i dostępie do szkoleń internetowych.

Aby uzyskać prawo do otrzymania nagród należy wystawić min. 1 fakturę sprzedażową w kwartale kalendarzowym (dla Pakietu Księgowość Self Service) albo utrzymać Pakiet Komfort przez pół roku.

W celu uzyskania kolejnego bonusu należy spełnić poniższe warunki:
 • zawrzeć z bankiem umowę o terminal płatniczy;
 • przyjąć za pośrednictwem terminala płatności na kwotę przynajmniej 1000 zł w każdym z 6 kolejnych miesięcy po otwarciu konta. Warto pamiętać, że miesiące muszą być następujące po sobie.

Zdobytą premię bank wypłaci w miesiącu następującym po tym, w którym odnotowano wymagany wpływ. Z możliwości uzyskania premii za terminal wyłączeni są przedsiębiorcy działający w poniższych branżach:

 • biura turystyczne i biura podróży;kantory;
 • lombardy;
 • TAXI;
 • agencje towarzyskie;
 • kasyna;
 • sprzedaż/produkcja broni i amunicji.

Aby dodatkowo uzyskać premię 600 zł za skorzystanie z oferty kredytowej, leasingowej lub faktoringowej konieczne będzie podpisanie umowy z bankiem o jeden z następujących produktów:

 • Kredyt/pożyczka – umowa musi zostać zawarta w ciągu 6 miesięcy, które liczone są od miesiąca następnego po miesiącu otwarcia rachunku. Kredyt i pożyczka muszą być zabezpieczone gwarancjami Banku Gospodarstwa Krajowego lub Europejskiego Funduszu Inwestycyjnego. A minimalna kwota to 100 tys. zł.
 • Leasing – należy zawrzeć umowę z Pekao Leasing i wykonać przynajmniej 1 spłatę raty w ciągu 6 miesięcy od otwarcia konta. Minimalna łączna kwota to 2 tys. zł w miesiącu.
 • Faktoring – regulamin wymaga przynajmniej 2 uznań na Koncie Przekorzystnym Biznes z tytułu wykupu wierzytelności w ramach umowy faktoringowej w okresie 6 miesięcy następnych po miesiącu otwarcia rachunku biznesowego. Umowa zawierana jest z Pekao Faktoring Sp. z o.o.

Co warto wiedzieć o promocji „2000 zł premii dla firm i 0 zł za konto firmowe przez 2 lata”?

Do momentu wypłaty premii należy zachować aktywne konto biznesowe i wyrażone zgody marketingowe. Umowa o rachunek nie może być również w trakcie wypowiedzenia.

Nagrody zdobyte w promocji uznaje się za przychód firmy i należy je rozliczyć z urzędem skarbowym.

Konto Przekorzystne Biznes

Po spełnieniu określonych warunków Konto Przekorzystne Biznes może być rachunkiem darmowym. Warto pamiętać, że otwierając konto w promocji zyskujemy dwuletnie zwolnienie z opłat za prowadzenie rachunku.

Oferta Konta Przekorzystnego Biznes zawiera wiele ciekawych funkcjonalności wspomagających zarządzanie przedsiębiorstwem:

 • wielowalutowa karta Mastercard Business;
 • bezpłatne konta pomocnicze, które można prowadzić w 20 walutach;
 • nowoczesna aplikacja mobilna PeoPay;
 • płatności mobilne: Blik, Apple Pay i zbliżeniowe telefonem;
 • skanowanie faktur.

Atrakcyjna premia w promocji „2000 zł premii dla firm i 0 zł za konto firmowe przez 2 lata”

Najnowsza edycja promocji zachęcająca do otwarcia Konta Przekorzystnego Biznes jest bardzo dobrym posunięciem ze strony banku. Już samo dwuletnie zwolnienie z opłat jest atrakcyjne, a kolejne bonusy są dodatkową zachętą.

Klienci, którzy zastanawiają się nad otwarciem własnej działalności powinni zacząć od założenia firmy z pomocą banku i w dalszej kolejności otworzyć Konto Przekorzystne Biznes.

Aktywność na koncie pozwala na zyskanie kolejnych bonusów, a dodatkowo skorzystać można np. z leasingu czy faktoringu.

Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by skorzystać tylko z samego zwolnienia z opłat i premii za aktywność. To, ile możesz zyskać z Kontem Przekorzystnym Biznes zależy tylko od ciebie.

Krok po kroku do otrzymania 600 zł moneybacku

1 Do 31 października 2023 roku złóż wniosek o Konto Przekorzystne Biznes wraz z kartą płatniczą i dostępem do e-bankowości Pekao24 dla firm. Maksymalnie do tej daty zawrzyj z bankiem umowę o prowadzenie konta.

 • zaakceptuj regulamin
 • wyraź zgodę na otrzymywanie od banku informacji handlowych / marketingowych drogą elektroniczną i telefoniczną
2 W każdym z 6 kolejnych miesięcy, które będą następować po miesiącu otwarcia konta:

 • wykonaj przelew do ZUS na min. 270 zł
 • wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą debetową lub aplikacją PeoPay na min. 500 zł
💎 Bank zwróci Ci 3% wydatków – maksymalnie 100 zł w miesiącu.

Łącznie można więc zyskać 600 zł moneybacku (6 miesięcy x 100 zł).

Zwrot otrzymasz na konto firmowe do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniłeś warunki.

Krok po kroku do otrzymania premii za terminal

1 Podpisz z bankiem umowę o terminal płatniczy.
2 Za pośrednictwem terminala przyjmij płatności na min. 1000 zł w każdym z 6 kolejnych miesięcy, następujących po miesiącu w którym otwarłeś konto.
💎 Nagrodę otrzymasz w miesiącu następującym po tym, w którym spełnisz wymagane warunki. Łącznie można zyskać 600 zł premii (6 miesięcy x 100 zł).

Krok po kroku do otrzymania premii za produkty dodatkowe

1 Podpisz z bankiem umowę o jeden z poniższych produktów:

 • kredyt lub pożyczka na min. 100 tys. zł
 • leasing Pekao, którego przynajmniej jedną ratę spłacisz w ciągu 6 miesięcy od otwarcia Konta Przekorzystnego Biznes
 • faktoring – z min. dwoma uznaniami wykupu wierzytelności na Koncie Przekorzystnym Biznes (w ramach Pekao Faktoring) w ciągu 6 miesięcy od otwarcia rachunku firmowego
2 Do czasu wypłaty nagród rachunek firmowy musi być aktywny.

Nie możesz również w tym czasie złożyć wypowiedzenia o jego zamknięcie ani wycofać zgód marketingowych.

💎 Nagroda  zostanie wypłacona na Twoje Konto Przekorzystne Biznes do ostatniego dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniłeś warunki. 
bankradar.pl