150 zł na start – promocja Santander Bank

Najnowsza akcja specjalna Santander Banku dedykowana jest dorosłym klientom, którzy mają dzieci w wieku poniżej 18 lat.

Premię w wysokości 150 zł za otwarcie Konta Santander dla młodych zdobyć można za zrealizowanie banalnie prostych warunków.

Promocja „150 zł na start” potrwa do 30 listopada 2023 r. Santander Bank zastrzega jednak, że może zakończyć ją wcześniej, ponieważ pula nagród wynosi 1000. Kolejność przyznawania nagród zależy od momentu zrealizowania wymagań promocji.

Kto może skorzystać z promocji „150 zł na start”?

W akcji specjalnej mogą wziąć udział pełnoletnie osoby fizyczne posiadające polskie obywatelstwo, adres zamieszkania na terenie Polski, ważny dowód osobisty i pełną zdolność do czynności prawnych.

Dodatkowym wymogiem jest posiadanie rachunku osobistego z dostępem do bankowości internetowej w Santander Bank Polska.

Jeśli chodzi natomiast o dziecko lub nastolatka, dla którego chcemy otworzyć rachunek, musi on mieścić się w przedziale wiekowym od 7 do 17 lat i nigdy nie posiadać rachunku w Santander Banku.

Jeśli chcemy otworzyć konto zdalnie, pociecha musi posiadać dowód osobisty lub paszport. W przypadku zakładania rachunku w jednym z oddziałów do potwierdzenia tożsamości wystarczy legitymacja szkolna.

Jak zdobyć nagrodę?

Osoby pełnoletnie, które nie współpracują jeszcze z Santander Bankiem powinny założyć Konto Santander dla dorosłych. Obecni klienci mogą przystąpić od razu do kolejnego etapu.

Bank wymaga wyrażenia zgód marketingowych przez osobę dorosłą na kontakt ze strony banku drogą elektroniczną i telefoniczną oraz na elektroniczne przesyłanie korespondencji.

Najpóźniej 30 listopada 2023 r. należy zarejestrować się na stronie promocji i uzupełnić formularz rejestracyjny przy użyciu wymaganych danych. Dodatkowo w tym samym terminie (30 listopada 2023 r.) należy:

1. Otworzyć w Santander Banku rachunek osobisty z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej dla dziecka (drugi warunek dotyczy jedynie osób w wieku 13 – 17 lat).

Można to zrobić logując się do e-bankowości i wybierając opcję Konto dla dziecka i nastolatka w zakładce Oferta banku. Po uzupełnieniu wniosku trzeba zaakceptować umowę zdalnie.

2. Wyrazić zgodę na kontakt drogą elektroniczną ze strony banku z osobą niepełnoletnią w celach marketingowych.

Warto mieć na uwadze, że informacje podane w czasie wypełniania wniosku o rachunek muszą być takie same jak te, podane w procesie rejestracji.

Do czasu wypłaty bonusu należy zachować wszystkie wyrażone zgody. A sama umowa o konto dla dziecka nie może być w okresie wypowiedzenia.

Dodatkowo karta wydana do rachunku musi być aktywna, a nastolatek ma mieć dostęp do swojej bankowości internetowej.

Kolejnym krokiem jest wykonanie przelewu na konto dziecka. Kwota przelewu jest dowolna, jednak ważne, by pozwoliła dziecku zrealizować warunki aktywności.

Otwierając rachunek dla pociechy w wieku od 7 do 12 lat należy dopilnować, by do 31 grudnia 2023 r. przynajmniej raz zapłaciła przy użyciu wydanej do konta karty debetowej.

Jeśli dziecko mieści się w przedziale wiekowym od 13 do 17 lat musi do 31 grudnia 2023 r.:

 • przynajmniej raz zalogować się do aplikacji mobilnej Santander mobile przy użyciu własnego loginu i hasła;
 • wykonać min. 1 bezgotówkową transakcję kartą lub Blikiem.

Transakcję można wykonać w sklepach internetowych lub punktach stacjonarnych i nie ma co do tego żadnych ograniczeń.

Jeśli chodzi o Blik-a, bank nie uzna transakcji zbliżeniowych. Według regulaminu, uznane będą jednak wypłaty Blikiem z bankomatów.

Bonus w wysokości 150 zł zostanie przekazany na konto dziecka do 16 stycznia 2024 r. Nagroda nie podlega opodatkowaniu i nie trzeba się z niej rozliczać.

Pamiętaj również o promocji, w której do zdobycia jest 300 zł moneybackuhttps://bankradar.pl/300-zl-moneyback-w-santander-bank-za-oplacanie-rachunkow/

Krok po kroku do otrzymania 150 zł premii

1 Jeżeli nie jesteś jeszcze klientem Santander Bank Polska załóż Konto Santander

 • wyraź zgodę na otrzymywanie od banku informacji marketingowych drogą elektroniczną i telefoniczną
 • wyraź zgodę na na przesyłanie korespondencji w formie elektronicznej
2 Do 30 listopada 2023 roku wypełnij formularz rejestracji na stronie promocji.
3 Również do 30 listopada 2023 roku wykonaj następujące czynności:

 • przez Santander internet załóż dla dziecka konto osobiste z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej (drugi warunek dot. tylko nastolatka w wieku 13-17 lat)
 • zaloguj się do bankowości internetowej: wejdź w zakładkę Oferta banku >> Konto dla dziecka i nastolatka >> wypełnij wniosek o konto i zaakceptuj umowę
 • wyraź zgodę na kontakt banku drogą elektroniczną w celach marketingowych

Aby spełnić wszystkie formalności upewnij się, że dane, które podajesz przy wypełnieniu wniosku o konto są takie same jak te, które podałeś podczas rejestracji.

4 Przelej na rachunek dziecka dowolną kwotę, ale taką, która pozwoli mu spełnić wymagane aktywności.
5 Do 31 grudnia 2023 roku należy spełnić następujące warunki:

 • jeżeli dziecko ma 7-12 lat – należy wykonać min. 1 płatność kartą
 • jeżeli nastolatek ma 13-17 lat – należy wykonać 2 proste zadania:
 1. zrealizować przynajmniej 1 transakcję bezgotówkową kartą lub Blikiem
 2. minimum 1 raz zalogować się do aplikacji Santander mobile
💎 150 zł premii bank prześle na rachunek dziecka najpóźniej do 16 stycznia 2024 roku.
bankradar.pl