150 zł kieszonkowego na wakacje

Najnowsza promocja „150 zł kieszonkowego na wakacje” organizowana przez Santander Bank Polska dedykowana jest dorosłym klientom, którzy mają pod swoją opieką niepełnoletnie dzieci.

Zakładając Konto Jakie Chcę dla młodych można zyskać 150 zł dla pociechy i dodatkowo zadbać o wprowadzenie jej w świat bankowości.

Akcja specjalna trwa do 9 lipca 2023 r., jednak bank zastrzega sobie możliwość jej wcześniejszego zakończenia, jeśli wyczerpana zostanie pula nagród wynosząca 1000.

Organizator przyznaje nagrody według kolejności przystąpienia do akcji i zrealizowania wymaganych warunków.

Kto może wziąć udział w promocji?

Aby przystąpić do promocji należy mieć skończone 18 lat, być obywatelem Polski i tutaj zamieszkiwać, posiadać ważny dowód osobisty i pełną zdolność do czynności prawnych.

A dodatkowo być właścicielem rachunku osobistego z dostępem do serwisu transakcyjnego w Santander Banku.

Jeśli nie spełniamy ostatniego warunku, warto zainteresować się bieżącymi promocjami dotyczącymi otwarcia konta osobistego i wykorzystać je do zgarnięcia dodatkowych nagród.

Jeśli chodzi o wymogi dotyczące dziecka / nastolatka bank zaznacza, że musi to być osoba:

  • niepełnoletnia z ważnym dowodem osobistym,
  • nieposiadająca nigdy rachunku osobistego w Santander Bank Polska.

Jak zdobyć nagrodę?

Nie warto zwlekać z otwarciem Konta Jakie Chcę w banku, aby mieć szansę załapać się na nagrodę. Obecni klienci banku mogą od razu przejść do kolejnego kroku.

Koniecznie trzeba sprawdzić, czy mamy wyrażone zgody marketingowe, które dotyczą kontaktu telefonicznego i elektronicznego ze strony banku oraz elektronicznego przesyłania korespondencji.

Do 9 lipca 2023 r. należy wypełnić formularz rejestracji udziału w promocji oraz:

  • otworzyć w Santander internet rachunek osobisty z kartą oraz dostępem do serwisu transakcyjnego dla dziecka;
  • w bankowości elektronicznej należy wybrać kolejno Oferta banku → Konto dla dziecka i nastolatka, po czym wypełnić wniosek i zaakceptować umowę online
  • wyrazić zgodę na elektroniczny kontakt w celach marketingowych z dzieckiem;

Koniecznie trzeba sprawdzić, czy dane podane we wniosku o konto pokrywają się z tymi, które podano podczas rejestracji.

Otwierając konto dla dziecka w przedziale wiekowym 7 – 12 lat koniecznie będzie przelanie na jego rachunek przynajmniej 50 zł do 16 lipca 2023 r.

W przypadku nastolatków 13 – 17 lat należy dopilnować, aby zrealizować dwa warunki:

  • min. jedno logowanie do aplikacji mobilnej Santander mobile z wykorzystanie własnego loginu i hasła;
  • wykonanie przynajmniej 4 transakcji bezgotówkowych kartą/Blikiem.

Zdobytą nagrodę w wysokości 150 zł bank przeleje na rachunek dziecka najpóźniej 31 lipca 2023 r. Premia pieniężna nie podlega opodatkowaniu od osób fizycznych i nie trzeba rozliczać się z niej przed urzędem skarbowym.

Ważne informacje o promocji Santander Banku

Bank nie będzie brał pod uwagę wypłat z bankomatu kartą ani korzystania z cashbacku oraz transakcji zrealizowanych Blikiem zbliżeniowym. Jednak wypłaty Blikiem z bankomatu będą zgodne z regulaminem promocji.

Bank nie narzuca ograniczeń związanych z miejscem wykonania przez nastolatka transakcji.

Do czasu wypłacenia nagrody wszystkie wyrażone zgody muszą zostać zachowane. A rachunek osobisty dziecka, karta i dostęp do serwisu transakcyjnego aktywne.

Warto wiedzieć, że Konto Jakie Chcę dla młodych jest jedną z bardziej atrakcyjnych propozycji na rynku. Przede wszystkim jego prowadzenie jest całkowicie bezpłatne – bezwarunkowo.

Dodatkowo dla nastolatków Santander Bank Polska udostępnił nowoczesne formy płatności mobilnych: Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay.

Obok takiej promocji nie sposób przejść obojętnie. Aby zapewnić dziecku bonus w wysokości 150 zł bank wymaga wykonania naprawdę prostych czynności:

  • otwarcia darmowego rachunku dla młodych,
  • zalogowania się do mobilnej aplikacji;
  • wykonania zaledwie czterech transakcji o dowolnej wartości.

W przypadku młodszego dziecka sytuacja jest jeszcze prostsza, bo jedynym warunkiem jest przelanie na jego konto 50 zł.

Dodatkowo biorąc udział w akcji mamy możliwość przedstawienia dziecku możliwości nowoczesnej bankowości i praktyczne wprowadzenie go w świat zarządzania finansami.

Proste warunki do spełnienia z pewnością zaowocują dużym zainteresowaniem promocją. Dlatego warto się pośpieszyć, bo – jak pamiętamy – ilość nagród ogranicza się do 1000.

bankradar.pl