100 zł z kontem dla młodych – Santander Bank

Santander Bank Polska uruchomił nową promocję dla swoich dorosłych klientów, którzy są rodzicami niepełnoletnich jeszcze dzieci. 100 zł nagrody można zdobyć za założenie Konta Jakie Chcę dla Młodych.

Udział w akcji nie tylko pozwala na otrzymanie dodatkowego kieszonkowego dla dziecka, ale też stanowi dobrą okazję do wprowadzenia go w świat finansów i oszczędzania.

Kto może wziąć udział w promocji?

Akcja pod szyldem „100 zł z kontem dla młodych” potrwa do 31 marca 2023 roku, bądź też wyczerpania puli 2000 nagród. O ich przyznaniu zadecyduje kolejność zgłoszeń oraz fakt wywiązania się z warunków aktywności.

Udział w promocji jest możliwy dla pełnoletnich osób fizycznych, które mieszkają w Polsce i posiadają polskie obywatelstwo. Wymaga się także ważnego dowodu osobistego oraz dysponowania pełną zdolnością do czynności prawnych.

Promocję przygotowano nie tylko dla klientów, którzy posiadają w Santanderze konto osobiste z dostępem do e-bankowości. W akcji mogą wziąć udział osoby dopiero planujące założenie rachunku w tej instytucji, z czym wiążą się dodatkowe bonusy.

Konto Jakie Chcę dla Młodych jest przeznaczone dla dzieci poniżej 18. roku życia, które nie posiadają jeszcze swojego konta osobistego w Santanderze. Pociecha powinna posiadać dowód osobisty lub paszport.

Jak zdobyć nagrodę w promocji „100 zł z kontem dla młodych”?

Aby wziąć udział w promocji, należy posiadać lub otworzyć w Santanderze rachunek Konto Jakie Chcę oraz do 31 marca 2023 roku wypełnić wymagany formularz rejestracji do skorzystania z akcji.

Jeżeli pełnoletni uczestnik jest już klientem Santandera, musi jedynie otworzyć w bankowości internetowej konto osobiste dla swojej pociechy.

W tym celu wystarczy zalogować się na konto i wejść w zakładkę „Konto dla dziecka i nastolatka”. A w dalszym kroku wypełnić wniosek oraz zaakceptować umowę.

W przypadku dzieci w wieku 0-12 lat wystarczy założenie samego rachunku. Jeżeli w promocji bierze udział nastolatek w wieku 13-17 lat, ROR należy powiązać z kartą oraz dostępem do bankowości elektronicznej.

Na koniec wystarczy wyrazić zgodę na kontakt z banku z dzieckiem drogą elektroniczną, celem przekazywania treści marketingowych.

Dalsze czynności zależą od wieku nieletniego. Warto zwrócić na to uwagę, ponieważ nieodpowiednia aktywność pozbawia uczestnika prawa do nagrody.

Jeżeli dziecko nie ukończyło jeszcze 13. roku życia, rodzic powinien do 31 marca 2023 roku złożyć w bankowości internetowej wniosek o wypłatę świadczenia wychowawczego Rodzina 500+.

Jako konto do wypłaty środków z tego tytułu należy wskazać rachunek prowadzony w Santander Bank Polska.

Warunkiem aktywności jest w tym przypadku zasilenie konta dziecka kwotą minimum 50 zł do 4 kwietnia 2023 roku.

Wniosek o świadczenie wychowawcze w ramach programu Rodzina 500+ można znaleźć w zakładce eUrząd w bankowości internetowej.

Jeżeli rachunek jest zakładany dla nastolatka w wieku 13-17 lat, rodzic powinien dopilnować wykonania przez niego odpowiednich czynności do 14 kwietnia 2023 roku:

  • przynajmniej raz zalogować się do aplikacji Santander mobile za pomocą własnego loginu i hasła,
  • zrealizować minimum 1 transakcję bezgotówkową Blikiem lub kartą.

Premię w wysokości 100 zł bank prześle na rachunek Konto Jakie Chcę dla Młodych najpóźniej do 30 kwietnia 2023 roku.

O czym jeszcze warto wiedzieć?

Transakcji stanowiącej warunek aktywności nie można zrealizować jako:

  • wypłata z bankomatu,
  • pobranie środków z konta podczas zakupów w ramach usługi cashback.

Bank uzna wypłaty Blikiem z bankomatu, z kolei nie zaakceptuje płatności zbliżeniowych Blikiem.

Nie występują żadne ograniczenia co do miejsc, w których nastolatek może dokonywać płatności bezgotówkowych.

Do momentu wypłaty premii nie można wypowiedzieć umowy o konto dla dziecka, a także odwoływać zgód marketingowych. Nastolatek musi też przez cały czas posiadać dostęp do bankowości elektronicznej oraz aktywną kartę.

Warto również pamiętać, że bonus przyznany w ramach promocji nie podlega opodatkowaniu. Z tego względu rodzic nie musi rozliczać go przed urzędem skarbowym.

5/5 - 1 głosów
bankradar.pl