100 zł z Kontem 360° Junior – promocja Millennium Banku

Bank Millennium przygotował interesującą promocję dla rodziców, którzy są zainteresowani założeniem rachunku dla dziecka. Za otwarcie konta 360° Junior uzyskać można premię 100 zł na eKarcie Goodie.

Wymagania stawiane klientom nie są wygórowane i dotyczą jedynie podstawowych aktywności. Na zakres podejmowanych w tym celu działań wpływa przede wszystkim wiek dziecka.

Promocja „100 zł z Kontem 360° Junior” potrwa do 31 marca 2023 roku, o ile wcześniej nie wyczerpie się pula 10 tys. rachunków z gwarantowaną nagrodą.

Kto może skorzystać z promocji „100 zł z Kontem 360° Junior”?

Z akcji mogą skorzystać wszystkie osoby pełnoletnie, które dysponują pełną zdolnością do czynności prawnych oraz posiadają w Banku Millennium rachunek osobisty lub kartę kredytową z dostępem do aplikacji mobilnej lub Millenetu.

Wymagany jest też zarejestrowany polski numer telefonu, pod który przesyłane będą kody autoryzacyjne SMS.

Uczestnicy muszą ponadto wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych lub handlowych drogą elektroniczną i telefoniczną.

Z promocji nie skorzystają rodzice dziecka, które już w przeszłości otrzymało Konto 360° Junior.

Osoby niebędące klientami Banku Millennium również mogą skorzystać z akcji bonusowej. W takim przypadku należy najpierw otworzyć rachunek osobisty Millennium 360°.

Jak zdobyć nagrody?

Aby skorzystać z promocji, należy do 31 marca 2023 roku zawnioskować o otwarcie rachunku dla dziecka Konto 360° Junior w aplikacji mobilnej, bądź też poprzez bankowość elektroniczną Millenet.

Uczestnik musi zaakceptować regulamin akcji, a także wyrazić wszystkie wymagane zgody.

Aby otrzymać bonus, należy do 28 kwietnia 2023 roku zasilić nowo otwarty rachunek na kwotę minimum 150 zł.

Jeżeli dziecko ma powyżej 7 lat, powinno terminowo aktywować aplikację mobilną oraz wykonać przynajmniej jedną transakcję bezgotówkową za pomocą:

  • karty debetowej wydanej do konta,
  • płatności zbliżeniowej telefonem,
  • Blika.

Rodzic lub prawny opiekun może w imieniu dziecka wyrazić wszystkie zgody na kontakty marketingowe ze strony Banku Millennium.

Po spełnieniu tych warunków organizator promocji przekaże na eKartę Goodie nagrodę w wysokości 100 zł.

Premia zostanie wypłacona do 31 maja 2023 roku i przesłana w formie wiadomości SMS na numer telefonu, pod który bank wysyła klientowi kody autoryzacyjne.

Kod dostarczony w ten sposób pozostaje ważny przez 60 dni. Przez ten czas należy zainstalować w telefonie aplikację Goodie, a następnie zaakceptować regulamin dotyczący kart podarunkowych dla klientów.

W ten sposób można wymienić kod na eKartę Goodie, która będzie ważna przez 12 miesięcy od dnia aktywacji.

Voucher ten da się wykorzystać na zakupy w sklepach internetowych i stacjonarnych z płatnościami zbliżeniowymi Google Pay i Apple Pay. Obsługiwane są wyłącznie podmioty handlowe na terenie Polski.

Co jeszcze warto wiedzieć o promocji „100 zł z Kontem 360° Junior”?

Klient Banku Millennium ma prawo otworzyć tylko jedno Konta 360° Junior dla każdego swojego dziecka. W praktyce oznacza to, że dla poszczególnych rachunków konieczne będzie spełnienie wszystkich warunków z osobna.

Do momentu wypłaty nagrody nie można wypowiedzieć, rozwiązać lub odstąpić od umowy, a także odwoływać wyrażonych zgód. W takim przypadku klient traci bowiem prawo do uzyskania bonusu.

Sama premia nie podlega opodatkowaniu, dzięki czemu nie trzeba jej rozliczać przed urzędem skarbowym.

Należy pamiętać, że decyzję o założeniu konta dla dziecka należy dobrze przemyśleć. Warto jednak to zrobić, jeżeli jest ono wystarczająco dojrzałe i świadome.

Dostęp do własnego rachunku osobistego jest szczególnie przydatny dla nastolatków. Młodzież ma już bowiem pewne wydatki i potrzebuje dobrego sposobu na wygodne zarządzanie swoimi finansami.

Promocja Banku Millennium może się zatem okazać idealną okazją na założenie konta pod kontrolą rodziców.

5/5 - 1 głosów
bankradar.pl