100 zł na start – promocja ING Bank Śląski

Najnowsza promocja ING Bank Śląski skierowana jest do rodziców dzieci między 13. a 18. rokiem życia. Po założeniu dziecku Konta Mobi i spełnieniu prostych warunków bank przekaże na rachunek pociechy premię w wysokości 100 zł.

Promocja ma zachęcać do wdrażania nastolatków w świat finansów i bankowości a przy okazji promować oferowane przez ING Bank Śląski Konto Mobi. Akcja specjalna „100 zł na start” potrwa do 19 września 2023 r.

Kto może wziąć udział w promocji „100 zł na start”?

Aby zdobyć nagrodę dla swojego dziecka samemu należy posiadać konto w ING. Akcja skierowana jest do osób pełnoletnich, posiadających pełną zdolność do czynności prawnych i dostęp do bankowości internetowej Moje ING.

Ci, którzy nie mają rachunku w banku, ale również chcieliby zdobyć bonus dla pociechy powinni zainteresować się w pierwszej kolejności ofertą banku dla siebie i otworzyć jedno z wymaganych kont.

Warto dodać, że ING często organizuje promocje dla swoich klientów, w których można sporo zyskać. Aby bank wypłacił premię dla dziecka należy zadbać o to, by nie posiadało ono Konta Mobi w dniu przystąpienia do promocji przez rodzica.

W regulaminie nie ma informacji na temat okresu karencji.

Jak zdobyć premię?

Pierwszym krokiem jest założenie przez rodzica Konta Direct z Lwem. Rachunek można założyć w aktualnej promocji i dodatkowo zgarnąć 250 zł bonusu (czas na wzięcie udziału upływa 10 października 2023 r.).

Obecni klienci mogą od razu przejść do kolejnego kroku. Jest nim sprawdzenie, czy w banku została wyrażona zgoda na przekazywanie informacji handlowych (również profilowanych) drogą elektroniczną.

Aby to zweryfikować, można skorzystać z jednego ze sposobów:

  • zalogować się do bankowości elektronicznej i wejść w zakładkę Moje dane,
  • zadzwonić na infolinię,
  • odwiedzić placówkę banku.

Kolejnym etapem jest otwarcie Konta Mobi dla dziecka w serwisie Moje ING do 19 września 2023 r. i przystąpienie do promocji oraz akceptacja regulaminu.

Składając wniosek internetowo, należy przygotować dowód osobisty dziecka. A w sytuacji, gdy rodzic i dziecko mają różne nazwiska – także skan / zdjęcie aktu urodzenia pociechy.

Podpisanie umowy odbywa się za pomocą autoryzacyjnego kodu SMS lub przy użyciu kodu PIN w aplikacji mobilnej Moje ING Mobile.

Ostatni krok to spełnienie warunku aktywności, jakim jest wykonanie przelewu (zaliczony będzie również Blik na telefon) z konta rodzica w ING na Konto Mobi dziecka w kwocie min. 50 zł do 20 października 2023 r.

Premię w wysokości 100 zł bank wypłaci na otwarte w promocji Konto Mobi dziecka w jednym z trzech terminów:
  • do 4 września 2023 r. – jeśli warunek spełniono do 20 sierpnia 2023 r.;
  • do 4 października 2023 r. – jeśli warunek spełniono do 20 września 2023 r.;
  • do 4 listopada 2023 r. – jeśli warunek spełniono do 20 października 2023 r.

Promocja ING Bank Śląski – co należy jeszcze wiedzieć?

Wyjątkowo bank nie wymaga, by wyrażoną zgodę marketingowa utrzymywać do końca trwania promocji. Najważniejsze jest to, by wyrazić ją w momencie przystąpienia do akcji specjalnej – później można wycofać ją w dowolnym momencie.

Należy pamiętać jednak o tym, że zarówno rodzic jak i dziecko muszą posiadać aktywne konta do momentu wypłaty premii.

Rodzic lub przedstawiciel ustawowy, który pod swoją opieką ma ma więcej niż jedno dziecko do promocji zapisuje się tylko raz. Oczywiście, konta można założyć dla kilku nastolatków i po spełnieniu warunków każdy z nich otrzyma nagrodę.

Zdobyta premia nie podlega opodatkowaniu od osób fizycznych, więc nie trzeba rozliczać się z niej przed urzędem skarbowym.

Oferta dla nastolatków

Jak wiadomo bonus, który można uzyskać na początku współpracy bardzo cieszy i zachęca, ale jak przedstawiają się warunki prowadzenia rachunku?

Konto posiada wszystkie najważniejsze funkcjonalności nowoczesnego rachunku i dodatkowo jest bezwarunkowo bezpłatne.

Promocja ING Banku Śląskiego może być świetną okazją na rozmowę z pociechą na temat finansów i przedstawienia możliwości współczesnej bankowości.

Warto rozważyć ofertę ING Banku Śląskiego, ponieważ dzięki niej można w banalny sposób zdobyć dla dziecka 100 zł nagrody.

bankradar.pl