100 zł kieszonkowego od Santander Banku

Najnowsza akcja specjalna organizowana przez Santander Bank Polska skierowana jest do klientów dorosłych, którzy mają pod opieką niepełnoletnie dzieci.

Premie można uzyskać już za samo otwarcie Konta Santander dla młodych i zostanie ona wypłacona w formie przelewu na rachunek pociechy.

Promocja „100 zł kieszonkowego” zakończy się 30 września 2023 r., a jest doskonałą okazją do wprowadzenia dziecka w świat finansów i bankowości.

Kto może skorzystać z promocji?

Do promocji mogą przystąpić pełnoletnie osoby fizyczne posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, polskie obywatelstwo i ważny dowód osobisty.

Dodatkowym wymaganiem jest mieszkanie na terenie kraju i posiadanie rachunku osobistego z dostępem do bankowości internetowej w Santander Banku.

Jeśli chodzi o dziecko lub nastolatka konieczne jest, by pociecha była w wieku od 7 do 17 lat.

Aby założyć konto zdalnie, dziecko powinno posiadać dowód osobisty lub paszport. W placówce bankowej wystarczy legitymacja szkolna.

Jak uzyskać 100 zł kieszonkowego?

Osoby, które nie współpracują jeszcze z Santander Bankiem powinny w pierwszej kolejności otworzyć Konto Santander. „Przy okazji” można skorzystać z kolejnej promocji i zgarnąć 400 zł dodatkowej premii.

Klienci banku mogą od razu przejść do kolejnego kroku, jakim jest zweryfikowanie, czy wyraziliśmy wszystkie wymagane zgody marketingowe. Należy wyrazić także zgodę na elektroniczne przesyłanie korespondencji.

Do 30 września 2023 r. konieczne jest wypełnienie formularza rejestracji udziału w promocji. A także otwarcie w Santander internet rachunku osobistego z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej dla dziecka.

Aby to zrobić, należy zalogować się do własnej bankowości internetowej, przejść do zakładki Oferta banku i tam kliknąć Konto dla dziecka i nastolatka.

Tam należy wypełnić wniosek o rachunek i zaakceptować umowę online.

Dodatkowo otwierając konto dla dziecka w wieku od 13 do 17 lat należy wyrazić zgodę na elektroniczny kontakt z nim w celach marketingowych.

Warto wiedzieć, że informacje podane podczas wypełniania wniosku o rachunek muszą być takie same, jak te podane w czasie rejestracji.

Należy zachować wszystkie wyrażone zgody aż do czasu wypłacenia nagrody.

Oprócz tego, konto osoby niepełnoletniej nie może być w okresie wypowiedzenia, a dziecko musi posiadać dostęp do serwisu transakcyjnego. Karta również musi pozostać aktywna.

Otwierając rachunek dla pociechy w wieku od 7 do 12 lat należy zadbać o zrealizowanie min. 1 płatności kartą debetową wydaną do konta do 31 października 2023 r.

Jeśli konto otwarto nastolatkowi w wieku 13 – 17 lat, konieczne jest wykonanie przez niego dwóch czynności (również do 31 października 2023 r.);

  • min. 1 logowanie do aplikacji Santander mobile przy użyciu własnego loginu i hasła;
  • min. 1 transakcja bezgotówkowa kartą lub Blikiem.

Bank nie będzie zliczał do warunku promocji wypłat z bankomatów i cashbacków. Jeśli chodzi o Blika, regulamin wyklucza płatności zbliżeniowe, jednak można realizować wypłaty Blikiem z bankomatu.

Premia w wysokości 100 zł zostanie przekazana do 30 listopada 2023 r. na konto dziecka. Bonus nie podlega opodatkowaniu dot. dochodu od osób fizycznych i nie ma obowiązku rozliczania się z niego.

Krok po kroku do otrzymania 100 zł premii

1 Jeżeli nie jesteś jeszcze klientem Santander Bank Polska załóż Konto Santander

  • wyraź zgodę na otrzymywanie od banku informacji marketingowych drogą elektroniczną i telefoniczną
  • wyraź zgodę na na przesyłanie korespondencji w formie elektronicznej
2 Do 30 września 2023 roku wypełnij formularz rejestracji na stronie promocji.
3 Również do 30 września 2023 roku wykonaj następujące czynności:

  • przez Santander internet załóż dla dziecka konto osobiste wraz z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej
  • zaloguj się do bankowości internetowej: wejdź w zakładkę Oferta banku >> Konto dla dziecka i nastolatka >> wypełnij wniosek o konto i zaakceptuj umowę
  • wyraź zgodę na kontakt banku drogą elektroniczną w celach marketingowych

Aby wszystkie formalności zostały spełnione upewnij się, że dane, które podajesz przy wypełnieniu wniosku o konto były identyczne z tymi, które podałeś podczas rejestracji.

4 Do 31 października 2023 roku spełnij następujące czynności:

  • jeżeli dziecko ma 7-12 lat – należy wykonać min. 1 płatność kartą

Upewnij się, że do 31 października 2023 roku nastolatek (13-17 lat) wykona 2 proste zadania:

  1. zrealizuje przynajmniej 1 transakcję bezgotówkową kartą lub Blikiem
  2. minimum 1 raz zaloguje się do aplikacji Santander mobile
💎 100-złotowy bonus bank prześle na rachunek dziecka najpóźniej do 30 listopada 2023 roku.
bankradar.pl